Wybór smartwatcha

Witam, szukam smartwatcha do 150-200 zł. Design obojętny, jedyne co potrzebuję to min. 1 dzień pracy na baterii, wibracje, powiadomienia z telefonu, sterowanie muzyką i kompatybilność z Androidem. Cena im niższa tym lepsza. Pozdrawiam.

Zobacz to:

1 polubienie

Ty raczej nie szukasz smartwacha tylko opaskę sportową :slight_smile: wydaje mi się że ten Mi Band2 będzie dobrą opcją.

Nic fajniejszego nie ma Xiaomi Mi Band 2

No może Huawei Band A2

Może coś z Garret iOne? Ciekawy, oryginalny design, bateria spokojnie 2 dni pociagnie, cena poniżej 170 zl w neo / ole / sferis.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE
•Odbieranie, odrzucanie i wykonywanie połączeń
•Wyświetlanie numeru lub nazwy połączeń przychodzących
•Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe
•Wibracja chroniąca przed zgubieniem, kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem na odległość ponad 10 m. automatycznie włączy się wibracja
•Wbudowany mikrofon oraz głośnik, funkcja rozmowy głośnomówiącej
•Synchronizacja kontaktów, historii połączeń
•Odtwarzanie i kontrolowanie muzyki z telefonu przez zegarek
•Kompatybilność z systemami Android (minimum 2.3), iOS, Windows Mobile, BlackBerry OS
•Możliwość odbierania sms’ów (tylko system Android)
•Wibracje, funkcja masażu, ciągła wibracja
•Krokomierz zmierzy ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans, oraz ile spaliło się kalorii
•Zegarek wyświetla godzinę, datę, stan baterii
•Połączenie za pośrednictwem Bluetooth (co najmniej wersja 2.0)

Ja od siebie polecę tego smartbanda od Huawei. Teraz jest dość tani więc warto kupić :slight_smile: zastanawiałem się między nim a tym od xiaomi, ale design Huaweia wygrał :slight_smile:

1 polubienie

Też właśnie szukam.
Chciałbym opaskę bardziej niż zegarek, tylko zależy mi najbardziej na tym, aby można było muzykę przełączać.
W zasadzie to zależy mi tylko na przełączaniu muzyki z ręki.
Ale chyba takich opasek nie ma.
Do zegarków nie jestem przyzwyczajony i za duże są jak dla mnie.

Dzięki za odpowiedzi, najciekawiej się zapowiada Garret IOne i Huawei Band.

w tym garrecie nie podoba mi się, że nie jest zapiany tak jak zegarek

Może coś z serii SMARTWATCH SIM? Mają wiele ciekawych modeli w tym segmenicie cenowym, w dobry cenach świeciły w sferisie.
Fajna opaska to też MARTWATCH SONY SWR30 dostępna w 3 kolorach.

Polecam od siebie opaskę sportową Fitgo FW 11 Light od Maxcoma. Używam i dobrze mi służy. :slight_smile: W dodatku masz zapasowy pasek w kolorze niebieskim albo purpurowym.

Sam używam opaski Xiaomi Mi Band 2. kupiłem na allegro za ok 89 zł. Sprawuje się super. Na jednym ładowaniu trzyma mi ok pół miesiąca :slight_smile:

Teraz to rządzi Xiaomi Mi Band 3 za 149 zł z oficjalnej Polskiej dystrybucji to bardzo dobra cena :slight_smile: