Wybór smartwatcha

(PYZ24) #1

Witam, szukam smartwatcha do 150-200 zł. Design obojętny, jedyne co potrzebuję to min. 1 dzień pracy na baterii, wibracje, powiadomienia z telefonu, sterowanie muzyką i kompatybilność z Androidem. Cena im niższa tym lepsza. Pozdrawiam.

(blumberplumber) #2

Zobacz to:

(sekus91) #3

Ty raczej nie szukasz smartwacha tylko opaskę sportową :slight_smile: wydaje mi się że ten Mi Band2 będzie dobrą opcją.

(Nameziss) #4

Nic fajniejszego nie ma Xiaomi Mi Band 2

No może Huawei Band A2

(Crusader87) #5

Może coś z Garret iOne? Ciekawy, oryginalny design, bateria spokojnie 2 dni pociagnie, cena poniżej 170 zl w neo / ole / sferis.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE
•Odbieranie, odrzucanie i wykonywanie połączeń
•Wyświetlanie numeru lub nazwy połączeń przychodzących
•Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe
•Wibracja chroniąca przed zgubieniem, kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem na odległość ponad 10 m. automatycznie włączy się wibracja
•Wbudowany mikrofon oraz głośnik, funkcja rozmowy głośnomówiącej
•Synchronizacja kontaktów, historii połączeń
•Odtwarzanie i kontrolowanie muzyki z telefonu przez zegarek
•Kompatybilność z systemami Android (minimum 2.3), iOS, Windows Mobile, BlackBerry OS
•Możliwość odbierania sms’ów (tylko system Android)
•Wibracje, funkcja masażu, ciągła wibracja
•Krokomierz zmierzy ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans, oraz ile spaliło się kalorii
•Zegarek wyświetla godzinę, datę, stan baterii
•Połączenie za pośrednictwem Bluetooth (co najmniej wersja 2.0)

(TomalloWK) #6

Ja od siebie polecę tego smartbanda od Huawei. Teraz jest dość tani więc warto kupić :slight_smile: zastanawiałem się między nim a tym od xiaomi, ale design Huaweia wygrał :slight_smile:

(07-03-2018) #7

Też właśnie szukam.
Chciałbym opaskę bardziej niż zegarek, tylko zależy mi najbardziej na tym, aby można było muzykę przełączać.
W zasadzie to zależy mi tylko na przełączaniu muzyki z ręki.
Ale chyba takich opasek nie ma.
Do zegarków nie jestem przyzwyczajony i za duże są jak dla mnie.

(PYZ24) #8

Dzięki za odpowiedzi, najciekawiej się zapowiada Garret IOne i Huawei Band.

(TomalloWK) #9

w tym garrecie nie podoba mi się, że nie jest zapiany tak jak zegarek

(Iris89) #10

Może coś z serii SMARTWATCH SIM? Mają wiele ciekawych modeli w tym segmenicie cenowym, w dobry cenach świeciły w sferisie.
Fajna opaska to też MARTWATCH SONY SWR30 dostępna w 3 kolorach.