Wybór sprzętu nagłośnieniowego dla początkującego

Czy LDM PLP 312 i JBL JRX 125 starczył by mi taki sprzęt na początek bo jeszcze nigdy nie grałem na żadnych imprezach a chciałbym zagrać. Czy te kolumny starczyły by mi na początek? Później mógłbym sobie kupić lepsze

nigdy nie grales na zadnych imprezach ? myslisz ze trafisz z muzyka w tlum ? gdzie chcesz grac … w jakim pomieszczeniu czy na otwartej przestrzeni…mysle ze najpierw zalap sie na obsluge imprez np w szkole :stuck_out_tongue: ja tak zaczynalem… ale skoro rzucasz sie na gleboka wode to powodzenia:) a co do sprzetu to te jbl sa spoko … bo sam na nich grałem … ale musisz im troche dzwiek przesterowac bo gwizdki szybko siadaja… ja to robilem na cracku …po prostu odciac wyzsze czestotliwosci i bedzie git… jrx125 ladnie graja… troche twarde zawieszenie jest ale i tak mi sie podobalo… gralem na 8miu takich :lol: ale dwa tez daja czadu :slight_smile: ale po co Ci ldm ??? nie mozesz dwoch jrx125 kupic ? mysle ze o wiele lepiej by graly dwa jbl niz jbl i ten ldm…

Kubs94 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Po co LDM po to bo ja już je mam i chcę do nich dokupić używane JBL JRX 125. I też dlatego bo LDM-ki mają bardzo dobrą górę lepszą niż JBL

Kubs94 , byłeś o coś proszony, następnego upomnienia nie będzie.

Ale przecież poprawiłem tytuł. Jak jest zły to napiszcie mi jaki mam napisać tytuł

http://rtfm.killfile.pl/

viewtopic.php?p=980957

Zapoznaj się z tymi linkami, a na pewno pomoże Ci to nazwać temat konkretnie.

utniesz odpowiednio gory i jbl beda grac lepiej niz te ldmy

Inni piszą że LDM-y PLP 312 zagrają lepiej niż te JBL-ki. Dlatego też chcę połączyć LDM-ki z JBL-kami

Dodane 15.05.2010 (So) 13:29

To więc jak z tymi kolumnami. Mogą takie razem być??

moga … ale musisz odpowiednie czestotliwosci rzucic na jbele… nie wiem jak z ldmami

A wie ktoś może gdzie jest taka opcja w powermixerze Behringer PMP2000 Voice Canceller i Funkcja Standby bo ja nie umie tego znaleźć a pisze ze takie cos jest