Wybór studiów. Pomocy

Witam. Zapisałem się na studia dzienne na automatykę i robotykę na UMK Toruń, jednak nie wiem czy mnie przyjmą. Zastanawiam się więc nad inżynierią zarządzania, tylko nie wiem jaką specjalność wybrać. Co byście doradzili? http://www.wsb.pl/torun/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/inzynieria-zarzadzania

Ja osobiście polecam: inżynier bezp. i higieny pracy lub Inżynieria zarządzania procesami logistycznymi. Sam studiuję BHP-inżynier (i jest to fajny kierunek, daje dużo możliwości). Oczywiście trzymam kciuki byś się dostał. :slight_smile: Pozdrawiam.

Skąd postronne osoby mają wiedzieć czym się interesujesz, jaki masz plany na przyszłość etc. Skoro nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać tudzież specjalizację to odpuść sobie studiowanie - nie każdy musi mieć wyższe wykształcenie.

@rgabrysiak: oj tam, oj tam - ja tam jestem za tym żeby każdy miał magistra. Darmowe korepetycje, analizy psychologiczne, szkolenia BHP i porady informatyczne przy okazji zakupów w McDonald.

Słyszałeś, że ma być strajk ‘humanistów’? O ketchup do frytek trzeba będzie się prosić :stuck_out_tongue:

Może od razu doktorat? A tak zapomniałem, kolejek do PUP nigdy za wiele :stuck_out_tongue:

Wybierz to co Cię interesuje, nie wyobrażam sobie innej opcji. Nie da się zreszta przez kilka lat uczyć sie czegoś co nas zupełnie nie interesuje. Ja kończyłam: wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie ale dlatego, że w tym właśnie kierunku chciałam iśc już jakiś czas przed studiami. Decyzja moja była przemyślana i z perspektywy czasu myślę sobie, że dobra.Nie da sie tez wybrać kierunku, który na 100% da nam prace za pare lat bo rynek za szybko się zmienia.

Nie da sie pomóc czy doradzic w tak indywidualnej sprawie.