Wybór systemu 0 sec. i żeby był wybór

Siema.

Jaki należy wciskąć klawisz/e (kombinacja klawiszy) podczas uruchamiana się komputera, gdy w opcjach mam ustawione ‘wybór systemów 0 sec.’ i wtedy nie pojawia się ekran z wyborem systemów a chciałbym żeby po wciśnieciu klawisza pojawił się ekran z wyborem systemów? Chodzi o to, że jak mam zainstalowanie 2 sys. op. : winXP i win2000 i ustawie w opcjach ‘wybór sys. 0 sec’ to nie wyskoczy mi okno wybory systemu, tylko uruchomi mi się domyślny system czyli np. winXP, no a jaki należy wcisnąć klawisz na początku uruchamiania się kompa, żeby wtedy pojawił się wybór systemów? Wiem, że mogę spowrotem ustawić czas wyboru, ale mi koniecznie chodzi i ten klawisz :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź i narazie.

Nic mi nie wiadomo o jakimś klawiszu (najwyżej F8, ale to tylko zaawansowane opcje wyboru systemu) Wiem tylko, że można zmienić czas w pliku boot.ini.

Mój komputer/“prawym” Właściwości/Zaawansowane/Informacje o uruchamianiu, debugowaniu …/Ustawienia/ i sobie ustwisz czas

muisz edytować plik BOOT.INI gdzie z pod Windowsa nie można przejść na drugi system bez softu zewnetrznego :wink: