Wybór tabletu

Siema.

Mam iPhone’a 4 ale ostatnimi czasu urzekają mnie reklamy tabletów. Myślałem nad iPadem Retina WiFi+Celluar 16 GB Biały, lecz nie ukrywajmy - do najtańszych on nie należy. Polecają mi znajomi Samsunga Galaxy Note 10.1. Już naprawdę nie wiem co wybrać. Niektórzy mi mówili, że lepszy jest iPad lecz naprawdę pomóżcie.

P.s. Da rade zrobić jakoś by też synchronizować z iTunes?

Nie ma szans jeśli chodzi o iTunes z tym samsungiem. Lepiej już weź używkę iPada np. 3 lub iPada Mini. Jak już masz iPhone,a to nie kombinuj z androidem. iPad + iPhone= synchronizacja (icloud), a jak masz jeszcze mac’a to już raj :smiley: .

Ps. Pod względem wykonania iPad rządzi, a nie jakiś “plastik”.

A w przyszłości można dokupić do niego (iPada) jakiś rysik by można wygodnie jakieś notatki robić??

W podobnej cenie jak tę Retinę miałbyś np. Asus Transformer Pada z 4x większym dyskiem, większym ekranem i nieporównywalnie dłuższym czasem pracy. I Android też by Ci dawał większe możliwości chyba. Niestety, ale przy wszystkim z przedrostkiem “i” wciąż za dużo płaci się za markę…

Są w play market aplikacje umożliwiające synchro z iTunes, tak więc nie bałbym się tutaj androida.

A co do wyboru konkretnego modelu proponowałbym taki http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/5694416

oczwyiście jeśli mieści się w twoim budżecie :slight_smile:

A mógłbyś powiedzieć jak się nazywają te programy? Bo nie mogę ich znaleźć, może źle szukam. A taki program potrafi też synchronizować kontakty i zakładki?