Wybór telefonu . Abonament orange

(Michalzbr) #1

Siema zastanawiam się nad dwoma telefonami:

Samsung Avila

LG KU990i

Który z nich będzie lepszy? A może polecacie inne?

Najlepiej żeby to był abonament w orange za 35zł, a ceno telefonu nie przekraczała 100zł przy zakupie przez inetrnet. Jeśli będzie warto to mogę troche więcej zapłacić

(Walker15130) #2

Ku 990 lepszy, ale może jakiś inny LG, może Renoir, albo GT500

@edit

Patrzyłem na ofertę Orange, jest tam do wyboru jeszcze Cookie, ale nie wiem jaki telefon chcesz, tych które wymieniłem chyba nie ma w Orange.

(Jerzyjerzyjerzy) #3

Ja wiem, czy lepszy LG? Ja chyba bym wolal samsunga, bo jednak wsrod moich znajomych ma lepsza opinie. Natomiast co do abonamentu, to warto jeszcze wspomniec, ze przy aktywacji masz 1000 losow w loterii pomaranczowych, niby nic, ale bmw mozna wygrac. :wink:

(Agus234) #4

mi się teraz umowa kończy i biorę Nokie 5800 bo reszta to albo same drogie, albo jakieś stare co nic nie mają, albo bez wifi, a na tym mi zależy i wezmę nokie bo nie taka droga a fajna, wsio ma:P

(Misiek1987) #5

Polecam Samsung Corby :slight_smile:

(Szczepaniakpila) #6

Szczerze powiem że mam wifi w toście G500 i wcale nie jest tak różowo jak w laptopie-Problem słabszego odbiornika.....

(Amsrxr) #7

nie polecam abonamentu, ja mam karte prepaid i miesiecznie 240minut w doladowaniach(za free) (w swieta 400minut) i ok 12tys minut bezplatnych do wybranych osob. A jak mi sie skonczy to jeszcze mam sporo darmowych zlotowek z konta promocyjnego na ok 600minut.

ALe sa dwie opcje uzywania. Taka ryzykowniejsza czyli moja, i wersja lightowa bezpieczna

Ta druga to zamiast placic 35zl miesiecznie, za nic, to kupujesz takie doladowanie za 70zl warte 100zl. dodatkowo standard to 20 lub 29gr za minute. jak jestes bystry to zaraz sobie szybko przeliczysz czy sie oplaca, zrobilem symulacje mamie, i sie okazuje ze ona przeplaca 3.5 krotnie w abonamencie niz by miala to co jej zaoferowalem:P

(Pawbrotm) #8

Akurat G500 ma dość słaby moduł Wi-Fi (wiem, bo kiedyś ją miałem), więc bywają problemy. Moja obecna G810 radzi sobie bardzo dobrze - kwestia jakości modułu.