Wybór telefonu do 1200zł. LG G Flex, Nexus 5 a może coś na BlackBerry?

(pocolog) #1

Witam

Muszę wymienić swoją wysłużoną słuchawkę i może ktoś pomoże mi dokonać wyboru.

Planuję przeznaczyć na zakup około 1200zł brutto. Jestem przyzwyczajony do Androida i iOS'a więc początkowo przeglądałem oferty z takim systemem operacyjnym, jednak na japko obecnie nie mam funduszy. Telefony z Windowsem nie interesują mnie wcale. Pozostaje jeszcze BlackBerry, ale nigdy nie miałem z nimi kontaktu i obawiam się czy będzie tak funkcjonalny jak wcześniej wymienione (np. dostępność aplikacji).

Obecnie zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Nexus 5 i LG G Flex.

Może ktoś zaproponuje jakąś ciekawą alternatywę, lub z doświadczenia opisze jak się sprawdzają te telefony.

(Semtex) #2

O LG G3 nie myślałeś http://www.ceneo.pl/30555727#mh=G8D4synB10002lgUBNO3mp_PIJYqNTldMmhsyEkyhOQpTqyDRsSV7FcFyWqQPoLM3DKqlHd6T9_EeGM46FXdlKgSFN5w4A1vaeX2TIMh_pDjqaHmdalCCkHbzSLXhAIuV9SLuE2IoUGlHAtj_uuH_-LPag6BWVyWzJv5Mq14EtZ9yesnQdAgwJj28jwX_UlJo5kaQ2 ?

Można go dostać za lekko ponad 1200 zł, mam kontakt z tą słuchawką,  szwagier sobie bardzo go chwali, dobry aparat, przyzwoity czas pracy na baterii, świetny ekran.

(Albert Stasik) #3

Samsung S5 Neo :). Wybrałem jako wybór dla Ciebie za to, że jest odświeżoną wersją S5, która jest dalej wspierana. Ma odświeżoną nakładkę Samsunga oraz jest wydajny

(pocolog) #4

Ten LG G3 to naprawdę ciekawa propozycja. Lepszy od Neksusa, a Flex jedynie ma mocniejszą baterię i lepszy wygląd.

Czy jest jakiś praktyk BlackBerry i opowie coś o tym OS? Bardzo jestem ciekaw tej niszy i chciałbym spróbować coś porównywalnego do ww. tylko mam obawy bo nigdy nie korzystałem.