Wybór telefonu do 5"

C2 Power polecam. Żwawy, długo trzyma bateria, pewnie leży w dłoni, płynnie działa praktycznie w każdej codziennej czynności, które wykonuje najzwyczajniejszy użytkownik. Nie wiem czy to w każdym zestawie, ale ja akurat jak brałem taki dla mojej przyszłej, niedoszłej teściowej dołączono gumowe etui zwane “kondomem” + folię ochronną na wyświetlacz. Brałem w X-kom. Wszystko rozchodzi się o budżet i zapotrzebowanie.

Przy tej przekątnej ekranu nie ma niestety zbyt dużego wyboru, ale iPhone który wspomniałeś będzie najlepszą propozycją jeżeli do 5 cali to warunek konieczny. Jeżeli nie, poszukałbym coś z Xiaomi z większym ekranem lub Huaweia np. model P9 dostępne np. w sferisie, na pewno cenowo będą się prezentować nieco korzystniej.

Dzięki za propozycje. W sobotę pojadę oglądać wspomniane Xiaomi.

Było kupić ajfona? :wink:

A Samsunga Galaxy A3 rozważałeś?

Ja jakiś czas temu miałem podobny dylemat. Kupiłem w sferis wspomnianego już Huaweia Nova i na prawdę jestem mega zadowolony. Aparat dobry telefon nie zacina chodzi jak burza :slight_smile:

Niestety nic mnie nie przekonuje, więc na razie kupno wstrzymam, aż spotkam coś, co do mnie przemówi :slight_smile:

Lenovo C2 Power

Akurat C2 Power to jest bardzo słabiutki telefon. Najniższa półka pod względem wydajności, podzespołów aparatu. Praktycznie na każdej płaszczyźnie.

W tej grupie cenowej jest najlepszy.

Nie do końca.
Jeśli autor i żona zaakceptują 5’ Redmi 4X, to będzie to wybór dużo, dużo lepszy aniżeli C2 Power. Słabiutki procesor, 2 GB RAM. W tej cenie autor dostanie 4X 3/32.

Zgadzam się z Giiixxxx6. Tym bardziej że nawet bateria w 4x jest lepsza bo ma 4100 mAh przy 3500 w c2 power.

Wybór padł faktycznie na Redmi 4X, jest to dokładnie to, czego szukałem - bez zbędnych głupot typu NFC czy czytnik linii. Ekran HD i dobra bateria to też super sprawa. Dodatkowo bdb nakładka i super cena. Czego chcieć więcej? :slight_smile: