Wybór telefonu Galaxy S+ czy Desire Z?

Witam!

Chciałbym kupić nowy telefon za ok. 1000zł. Najlepiej z systemem Android, dotykowy ekran, gps, wi-fi i wszystkie inne standardy. Myślałem nad Samsung Galaxy S+ i Desire Z. Proszę o poradę :slight_smile:

PS. Inne propozycje też rozważę.

Bierzesz pod uwagę wgrywanie w przyszłości nieoficjalnych modyfikacji? Jeśli nie - Galaxy S+, jeśli tak - Desire Z.

Z innych propozycji: SE Xperia Neo V -podobna, nawet nieco niższa cena i zapewniona aktualizacja do Ice Cream Sandwich (najnowszej wersji Androida).

Generalnie jeżeli chcesz dokonać wyboru, polecam przejrzenie forów poświęconych Androidowi i komórkom, przykładowy link: http://forum.android.com.pl/f353/telefon-do-1000-za-120555

htc są to wysoce awaryjne telefony, zdecydowanie bierz samsunga, nazwa szajsung wzięła się chyba z faveli [czyt. biedy ktorej nie stac na telefon jakim jest samsung]

Nie mam pojęcia skąd Ci się wzięło że telefony HTC są wysoce awaryjne… Miałem HTC G1, teraz posiadam HTC Desire Z. Nigdy ani z pierwszym ani z drugim telefonem problemów nie miałem. A co do Samsungów trudno mi je oceniać bo nigdy nie posiadałem, ale mój kolega ma Galaxy II i nie narzeka, wręcz jest bardzo zadowolony. Aby podjąć decyzję musisz poczytać o obu tych telefonach, przejść się do salonu i zobaczyć, który lepiej Ci w ręce leży. I najważniejsze… do czego zamierzasz używać telefonu. Jeśli dużo piszesz sms’ów to wybór prosty - HTC Desire Z ze względu na sprzętową klawiaturę. Owszem do dotykowej można się przyzwyczaić, ale nigdy nie będzie tak wygodna, jak ta sprzętowa. W G1 miałem taka klawiaturę była boska i stwierdziłem, ze jak telefon będę wymieniał to też na taki z klawiaturą (ze względu ze dużo piszę sms’ów i maili). Zdecydowałem się dlatego na Desire Z i nie zawiodłem nawet w najmniejszym stopniu. I w 100% mogę Ci ten telefon polecić. W razie jakichś pytań na temat tego telefonu możesz pisać na PW.

z awaryjnością wzięło mi sie chociażby z tąd że paru znajomych ma, i samoistne wyłączanie, czy zawieszanie jest na porządku dziennym co ciekawe serwis nie potrafi zlokalizowac problemu