Wybór telefonu - jaki ma najlepszy aparat?

Obecnie mam Huawei P9 Lite i chcę przedłużyć umowę.

Zadanie dla chętnych: Posegregować od najlepszej do najgorszej jakości zdjęcia.
Telefony do wyboru: Huawei P9 Lite, Huawei P9 Lite 2017, Huawei P10 Lite, Samsung galaxy J5 2017, Samsung Galaxy A5, HTC U PLAY.

1 polubienie

Różnice między tymi modelami są naprawdę znikome. Jeden ma lepszą matrycę, inny lepiej oddaje kolory a jeszcze inny robi bardziej ostre foty.

Acha… no to i fajnie i nie fajnie.

W takim razie, który z nich zapisuje RAWy (z największa ilością danych, rozmiar pliku nie ważny) ?

Samsung Galaxy A5 świetny aparat

Też tak myślałem patrząc na zdjęcia w sieci, ale… wykupiony cały asortyment i nawet w hurtowni nie ma, wiec nie wiadomo kiedy u Play będzie.

A inny według Ciebie z wyżej wymienionych, który ma najlepsze zdjecia ?
który zapisuje w RAWie ?

Nie polecam LG X power 2, apart w sumie tak samo dobry jak w 5 letnim LG Optimus L5 (do niczego autofokus).

Jakbym musiał brać coś z w/w zestawu to bym brał Huawei P10 Lite. Ale jak nie ma musu, to bym poczekał na inne modele.

A patrzył kolega na ZenFone 4 (ZE554KL)?

mam Samsung Galaxy A5 2016 i nie jest najgorszy

Dziękuję Wam

Mam HTC U PLAY , zobaczymy jak będzie się spisywał aparat. na razie zawiedziony jestem, że Camera FV-5 nie zapisuje RAWów… robię zdjęcie i nic, apka się zawiesza.

Najlepsze zdjęcia i tak robi Lumia 950 ale W10M niestety to zamknięta furtka … :frowning:

1 polubienie

Z wybranych modeli najlepsze zdjęcia robi A5, aparat w P9 Lite nie radzi sobie przy gorszych warunkach. Nie trzymaj się tak sztywno przedłużania umowy, rozglądnij się bardziej za sprzętem najodpowiedniejszym dla Ciebie. W tym przedziale cenowym możesz pokusić się o Honora 8, z podwójny aparatem, który naprawdę robi świetne zdjęcia, a w takim sferisie czy euro znajdziej poniżej 1500 zł.

Dzięki wszystkim

Miałem HTC U PLAY a teraz mam Huawei P9 (nie lite). Zdjęcia z P9… bajka :wink:

Na szybko z Huawei P9, około 16 :wink:

Propozycja DP

Widziałem i chyba ktoś nie wie co znaczy dobre zdjęcie tylko patrzy na to co naposał producent…

1 polubienie