Wybór telefonu - kilka wymagań

Witam, potrzebuję nowego telefonu. Zależy mi, aby był w miarę nie duży i miał kilka określonych opcji:

-aparat z którego zdjęcia byłyby do odczytania na komputerze oraz na wyświetlaczu telefonu (np zdjęcie kartki A4 z tekstem),

-bateria której nie trzeba ładować co 2-3 dni,

-duża skrzynka na smsy,

-narzędzia typu kalkulator, budzik, stoper, kalendarz z opcją przypominania i takie różne - ale to chyba teraz posiada każdy telefon,

-bluetooth,

-wifi też by się przydało, ale to już nie koniecznie.

I to właściwie chyba wszystko jeśli chodzi o moje wymagania. Nie interesowałem się telefonami ostatnio, a że mój poprzedni wczoraj się zepsuł muszę w miarę krótkim czasie kupić nowy. Telefon zamierzam kupić na abonament w Play przedłużając umówę (chyba że znajdę jakiś telefon w atrakcyjnej cenie to przejdę na kartę). Nie chodzi mi o jakiś kosmicznie drogi telefon…

Z góry dzięki za pomoc w wyborze.

Polecam samsunga s5200,nokia 6303 classic-to sa dosyc niedrogie telefony a porzadne-aparat 3.2 karty micro sd.Szkoda ze nie napisales od jakiego producenta chcesz telefon-nokia,se,samsung,motorola itp. Jakbym mial wybierac to osobiscie wybralbym samsunga choc nokia tez jest fajna.Aktualnie mam samsunga l 760 i jestem bardzo zadowolony.Napisz jaka firma to pomoge.

Dodane 05.08.2010 (Cz) 10:41

Aha i obydwa maja lampe w aparatach to tez duzy plus.A co do sieci to play najlepszy-sam jestem tyle ze we play fresh.

słyszałem że Nokia jest dobra, jednak nie miałem telefonu tej firmy, więc może czas to zmienić:)

Nokia E52 jest reklamowana jako telefon z bardzo pojemną baterią 1500mAh. Dla kontrastu: Inne telefony tego producenta moją baterie o pojemności średnio 900mAh.

sęk w tym że kosztuje ponad 700zł…w najmniejszym abonamencie 600zł, więc jest poza moim zasięgiem.

Nokia 5530

a co myślicie o Noki 6303 ? Tutaj są jej specyfikacje techniczne. Komentarze o niej w większości pozytywne.

Ja osobiście proponuję SonyEricson k800i…Tylko ma jedna wade…jest trochę duży, ale nie za duzy xD :wink:

Korzystałem z 6303. Zmieniłem na SE C702… Są bardzo porównywalne. Chociaż nokia jest z porządniejszych materiałów, jednak nie znaczy to, że SE jest badziewny. Zainteresuj się którymś z tych, co podałem.

Ja mam dobre zdanie o c702 jak i o nokii-polecam je i tego samsunga ktorego podalem tez