Wybór telefonu pomiędzy samsungami?

Witam,

który Wy byście bardziej polecili ?

Samsung i7500 z androidem 2.2 i procesorem 528mhz?

Czy może Samsung S8500 Wave z Bada OS 1.1 i procesorem 1Ghz?

Oczywiście między telefonami jest sporo różnic, tylko nie miałem do czynienia z żadnym z tych os’ów i nie wiem czy internetowy android to dobre rozwiązanie, czy może raczkująca Bada ?

Poradźcie coś z argumentami ?

Więcej programów będzie na Androida.

A co mógłbym zrobić, aby nie łączył się przy każdej okazji z netem ? Bo słyszałem, że android wykorzystuje każdą okazję aby łączyć się z netem…

Wyłącz używanie danych w tle (Ustawienia -> Synchronizacja danych -> Dane w tle).

ewentualnie instalujesz APN droid i masz problem z głowy

A posiada ktoś i7500 ? I mógłby coś napisać jak chodzi navigacja oraz jakie fotki robi ?

a nie lepiej i5700? następca i7500

Ale nie ma dobrego aparatu a tym bardziej lampy błyskowej, a to dla mnie jakby mi rękę ucięli :expressionless:

Co prawda ma zadowalający procek… no ale często foty pstrykam telefonem.

Poza tym wyświetlacz TFT odpada

Android minimum 2.1 jest na pewno do wyczesania. 1.6 to ■■■■, ale 2.x jak najbardziej dla ludzi. Nie ma czego się bać :wink:

To ja wiem :slight_smile:

Wracając do tego Spic’y oglądałem na youtube filmik z tym fonem i coś nawet ładnie dotyk chodził. Ten telefon ma w końcu rezystywny ekran czy pojemnościowy ?

A tak na marginesie co sądzicie o SE XPERIA X10 mini pro ?

Spica ma zasadniczo pojemnościowy ekran, choć jak dla mnie to działa on niewiele lepiej (lżej) niż mój Swiftowy.

A co możecie powiedzieć o Samsungu i8910 Omnia HD jest z symbianem, do którego akurat mam zaufanie, ale jak idzie z wymianą softu i synchronizacją ? Za pomocą OVI Suite ? Czy już oprogramowanie samsunga ?