Wybór telefonu: pomóżcie

Ot u ż chce kupic nowy telefon. Pom u żcie mi wybrać na oku mam modele

motorola V3, nokia 6230i, nokia 6670.

k tóry z tych model ów będzie naj el pszy?? pom u żcie mi wybrać. zgóry dzięki za odp.

Stawiam na tego - co prawda posiadam model bez “i” ale uważam, że jest to bardzo dobry telefon. Co cenię u Nokii to, to, że menu jest logiczne i przejrzyste, łatwość obsługi, jakość wykonania - jest to dość subiektywne, ponieważ używam tylko tej marki.

Następne pytanie na które sobie sam musisz odpowiedzieć - na czym ci zależy - na telefonie czy na wodotryskach, do pracy czy do zabawy. Sam wiesz co ci jest potrzebne. Sugeruję udać się na stronę nokii i poczytać sobie opisy

ja ci bardzo polecam Sony Ericsson K700i albo lepszy telefon marki Sony Ericsson… ale K700i bardzo polecam bo go sam mam :slight_smile:

Ja bym sugerował zainwestowac w słownik poprawnej polszczyzny :stuck_out_tongue: A SE k700i to najlepszy telefon jaki do tej pory miałem, napewno nie wrócę już do nokii

Djablo, SzymSzejdi: wy mówicie o klasie niższej niż telefony V3 czy 6230i/6670

6230i lub 6670, V3 jest troche przereklamowany

Też fajny jest Sony Ericsson T630 tańszy od K700, ma mniej funkcji ale jest tańszy.

Idąc takim tokiem myślenia można powiedzieć: Nokia 3210 jest tańsza od Nokii 6630 ma mniej funkcji ale jest tańsza…