Wybór telefonu - proszę o rady

Witam!

Zastanawiam się nad zmianą telefonu na dotykowy (nigdy takiego nie miałem, obecnie posiadam Nokię C2-01).

Cena max 300zł za nowy (np na allegro). Myślałem nad LG L3, Samsung Galaxy Pocket, Motorola Defy Mini.

Nie zależy mi na jakichś extra bajerach, ale ciekaw jestem waszych opinii na temat w/w telefonów (a może macie inne ciekawe propozycje)?

Osobiście przychylałbym się ku LG L3, gdyż mam okazję taki kupić w cenie 260zł. Jak w nim trzyma bateria? Chodzi o normalne użytkowanie telefonu jako telefonu, tzn. raczej mało rozmawiam, czasami sms (muzyka, wifi tylko od czasu do czasu). Jak sprawują się takie telefony, jeśli chodzi o pisanie smsów, czy działanie w warunkach zimowych?

Wszelkie rady mile widziane, tak więc proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam :slight_smile:

Ja od siebie polecałbym Ci L3, sam go rozważałem, ale wygrał SE Live with Walkman LT19i (ze względu na nowszego Androida i mocniejsze podzespoły, ale droższy też trochę, chociaż na tablicy da się znaleźć za kwotę około 300 z gwarancjami).

Bateria w nim (LG L3) trzyma koło 3-4 dni przy normalnym użytkowaniu (~30 minut dziennie, kilka SMS-ów, Internet z telefonu około 30 minut dziennie, WiFi co parę dni na ściągnięcie aplikacji i aktualizacji). Poza tym, przy kwocie 260 jak znalazłeś, możesz dokupić od razu drugą baterię (zawsze w razie czego dodatkowe źródło zasilania, jeśli w nieoczekiwanym momencie Ci padnie), kosz takiej to koło 40-50 zł.