Wybór telefonu, Samsung Galaxy mini 2 czy


(Rayderz26) #1

Witam. :slight_smile: Z racji tego, że kończy mi się umowa w Plusie, mam jeszcze starą taryfę gdzie pakiety są w miarę sensowne - otóż stoi przede mną wybór telefonu. :slight_smile: Chciałbym coś na Androidzie , zaproponowano mi Samsunga Galaxy mini 2. Nie miałem jeszcze telefonu na Androidzie, ponieważ mam obecnie jeszcze Samsunga Monte. Oczekuję od telefonu w miarę dobrych zdjęć oraz odwzorowanie kolorów, przeglądania płynnie Internetu, możliwość pobierania i instalowania różnych aplikacji. :slight_smile: Nie chcę ,by podczas przewijania menu zacinał mi się telefon, także musi posiadać na poziomie procesor oraz nie małą pamięć RAM. :stuck_out_tongue: Mam teraz pytanie: Czy sprzedać ten telefon od razu (SG Mini 2) i dołożyć powiedzmy 200zł ,po czym kupić coś lepszego,co spełni moje oczekiwania. Podoba mi się HTC One V, jednak co poczynilibyście na moim miejscu?


(gufi4) #2

ja posiadam właśnie ten telefon i powiem ci że działa całkiem przyzwoicie do Internetu jest w dobry i szybko wszystko chodzi nic nie przycina :slight_smile: czasem można w coś mniej wymagającego pograć aparat robi dobre zdjęcia przy dobrym oświetleniu tak samo nagrywanie filmów jak na ten telefon jest super :)dobre odwzorowanie kolorów, dobry odtwarzacz muzyczny dość głośny dźwięk i bardzo czysty a teraz minusy tego telefonu: brak słuchawek w zestawie i dość krótki czas pracy na baterii, mi wytrzymuje max 1 do 1,5 dnia ale mimo to polecam


(Kwarc21) #3

Zdecydowanie HTC .To wyższa klasa telefonu.Lepszy ekran i rozdzielczość.Lepszy aparat a autofocusem.Większej pojemności bateria.Nie trzeba być znawcą aby dostrzec różnice między nimi.

http://www.telepolis.pl/telefony/htc-on … ,2182.html

http://www.telepolis.pl/telefony/samsun … ,2210.html


(J&B) #4

lepiej dorzucić troche kasiorki, a nie zastanawiałeś się nad nowym ZTE?

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/grands/ZTE-Grand-S.html

albo coś podobnego, nie są tak drogie i nawet mocne