Wybór telefonu - SE, Samsung czy Nokia

Witam,

tak jak w temacie.

Zmieniam abonament i wymieniam telefon.

Który z podanych będzie dla mnie najlepszy - gry, muzyka itp.

SE Xperia P

Nokia Lumia 800

Samsung S Advance

LG Swift L9

Czekam na opinie, możecie podawać inne telefony, nie koniecznie te.

Pozdrawiam.

Jak pod gry to raczej Galaxy S Advance, Lg L9 ewentualnie Galaxy S2.

Na windowsie raczej nie pograsz ze względu na małą ilość gier.

Mimo, iż już kilka razy mocno przejechałem się na Androidzie i chciałem go wymienić na WP to w końcu zawsze wybierałem system od Google. Uważam, że Android jest najlepszym rozwiązaniem. Najlepiej wybrać go kupując Nexusy, ponieważ zyskujemy bezpośrednie wsparcie od Google. Jednak Nexusy trochę kosztują i równie dobrym wyborem będą telefony innych producentów, chociaż Samsung i LG współpracowali z Google przy Nexusach. Z podanych przez Ciebie wybrałbym Sony Xperia P lub Samsunga S Advance. Nie mam zbyt dużej wiedzy w kwestii nowych smartfonów od LG, ale kiedyś niejednokrotnie zawiodłem się na ich telefonach. Z telefonów od Sony byłem zadowolony. Chociaż znajomi skarżyli się na sprzętu z niskiej półki cenowej. Ostatnio bawiłem się smartfonem Sony Ericsson Live with Walkman oraz Sony Ericsson Arc i powiem Ci, że jestem pozytywnie zaskoczony ich jakością. Najwięcej styczności mam z Samsungiem. Sam mam Galaxy Ace, ale testowałem Galaxy S, SII, Mini, Gio i zawsze podobało mi się wykonanie tych telefonów.

Sony Xperia P bardzo przypadła mi do gustu ze względu na wykonanie. Telefon ciekawie się prezentuje i jest nieco inny, niż reszta nowych smartfonów.

Albo S advance albo LG.

Na WP 7.5 gier jest jak na lekarstwo a naprawde dobrych jeszcze mniej.

Xperia P do gier pokroju modern combat 3 asphalt itp czyli takich bardziej rozbudowanych (w każdym razie bardziej niż angry birds itp) się nie nadaje bo ma słabe GPU (jedno rdzeniowe mali400). Wiem co mówię bo miałem ten model i właśnie słaba wydajność w grach zdecydowała o sprzedaży.

Co do samsunga i LG to lg ma więcej pamięci ram, ogólnie ta seria L style jest chyba dosyć udana. Jeżeli chcesz duży ekran to bierz lg, jak nie to samsunga.