Wybór telefonu: Sony Xperia czy LG L Fino

Witam, 

Mam problem, niedługo zmieniam operatora i mam problem z wyborem telefonu. 

Zastanawiam się między dwoma telefonami: Sony Xperia L i LG L fino. Proszę o poradę który telefon wybrać, który jest bardziej wytrzymały i długo nie będzie się psuł. 

Ewentualnie czy polecacie jakieś inne modele, dodam że chodzi o ofertę play, niska półka cenowa.

 

Z góry dziękuję za pomoc 

Ja mam Motorolę Moto G która jest lepsza od tego LG i Xperia. Więc jeżeli masz taką możliwość to na prawdę polecam telefon. Jedyną wadą jest trochę słaby aparat, brak rozszerzalności o kartę SD. Chyba że masz możliwość wzięcia Moto G 2nd. To naprawdę bardzo dobry telefon za śmieszne pieniądze ;).

Zastanawiałam się właśnie nad tym modelem, ale niestety zbyt dużo musiałabym dopłacić :slight_smile:

A może Huawei Ascend G6 LTE? Bije oba modele na głowę. 

Nie ma tego telefonu w ofercie.

Jeśli już to brałbym Fino, nie ma co prawda nagrywania w HD ale cała reszta jest całkiem OK, nawet aparat dość porównywalny do Ascenda. 

Xperie L odradzam, Sony zepsuło się z telefonami, gonią za nie wiadomo czym, nawet ekranu IPS nie dali, porażka w XXI wieku.

Dzięki za radę, właśnie go zamówiłam w sieci, zobaczymy jak się sprawdzi :slight_smile: