Wybór telefonu w abonamencie


(Zmajzlik Zmajek) #1

Dzień dobry, dobry wieczór.

Planuję zakup telefonu na abonament do 50zł i mam mały dylemant między:

  • Samsung Galaxy Trend

  • Sony Xperia J

  • Sony Xperia E

Który telefon będzie lepszy? Głównie chodzi o duży wyświetlacz, czas czuwania no i odporność na uszkodzenia. Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie samego abonamentu - z jakiej sieci przenosząc numer mogę dostać najwięcej za jak najmniej? Aktualnie mam telefon na kartę w Orange. Istnieje możliwość zamiany mojego aktualnego telefonu w którejś z sieci i dopłacenie za nowy + abonament?

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam


(Jaro070) #2

Same wydajnościowe szroty. Masz coś jeszcze do wyboru?


(Zmajzlik Zmajek) #3

Do 300zł możesz coś polecić w abonamencie za 39,99? Nie znam się zbytnio na telefonach dlatego pytam, dowiaduję się. Ostatnio myślałem nawet nad Huawei'em.


(ra-v) #4

jeśli w abonamencie 39.90 masz płacić takie same kwoty jak na karcie, lub nawet wyższe (co też się zdarza), to radzę po prostu wziąć samą kartę SIM (prepaid) i osobno telefon.


(lith) #5

Wszystko trzeba sobie przeliczyć, porównać.

Np. nie ma przecież różnicy czy zapłacisz abonament 40 zł i dopłacisz do tel 300 zł , czy kupisz tel za 640 zł i będziesz doładowywał prepaida średnio za 25 zł miesięcznie. I teraz czy więcej dostaniesz w tym abonamencie, czy na prepaidzie, co z tego wykorzystasz. Jaki tel dostaniesz w abonamencie za 300 zł, a jaki kupisz osobno za 640 zł itd.