Wybór telefonu w Play

Witam, muszę wybrać jakiś dobry telefon w ofercie abonamentowej za 50zł i tu mogę dołożyć 150zł, ale nie wiem jaki, lub kupię z chęcią jakiś który można najkorzystniej sprzedać do 400zł. Co wy byście mi doradzili?

Toshiba G500 na razie mi się najbardziej podoba choć wolałbym G900.

Polecam Sony Ericssona K800i. Mam go w Play w abonamencie. Świetny telefon. :slight_smile:

Od wczoraj jestem posiadaczem Toshiby G500 i jak na razie jest nieźle. Zauważyłem na razie dwa błędy- głośnik przy głośnym odtwarzaniu muzyki charczy, i gdy przyłożysz telefon do ucha można usłyszeć cichy pisk- to pewnie praca wyświetlacza, ale mi to nie przeszkadza. Windows Mobile działa na tym telefonie przyzwoicie, w standardzie dostajesz Operę Mobile 8.65. Wadą jest to, że telefon jest dosyć gruby, ale nie jest bardzo ciężki.

ja Ci polecam se k800i…jest super…i świetny do tutningu co mnie najbardziej cieszy i nie ma os’a więc się nie tnie…

k8001 mozesz kupic za 450zl na allegro. nie wiem jaki jest sens brac go teraz w abonamencie i to jeszcze za 150zl ?

Ja proponuje Nokie E51 albo N73(ale to już nie najnowszy model ale za to robi dobre zdjęcia) albo jak chciałbyś jakiś “mądrzejszy” telefon z Windows Mobile to proponuje Samsunga i600 (jedyna wada że ma slaby aparat). Ewentualnie Motorola V9 jest ładna i tez nie najgorsza. Co do Toshiby G500 to przed zakupem sugeruje przeczytać to: http://www.blogplay.eu/2008/07/22/probl … hiba-g500/

to już tylko Nokia N73 lub Sony-Ericsson K800i , szkoda tej toshiby trochę iPhona 3G też niema na razie więc szkoda przepłacać ;]

Jeśli tak, to bierz Nokie N73.

k800i jest tez dobry ale lepiej bierz n73 ja mam go juz dosyc powolny symbian !!

jak ja bym bral to cos drozszego n82 jest /cenzura/ i pewnie szybka:)

Złaczenie postów

K800i jest lepszy tylko jeśli chodzi o zdjęcia i filmiki. Bo kloc jeszcze większy aniżeli N73

ale jeśli już miało by się zdarzyć kupić K800i, to bierz K810i :wink:

K810i nie ma w Play :smiley:

ja polecam motkę v9 .

Sam ją mam od 3 miesięcy, wyglada super, i problemów z telefonikiem nie ma :slight_smile:

Nie bierz k800i ;/ ja z niego przerzuciłem się na n73 i szczerze ci ten telefon polecam :wink: A jak ci kasy starczy to bierz E51! Daruj sobie też Toshibę G500. Fajny fonik z wifi i windows mobile, ale do czasu… Jego oprogramowanie przestało być już wspierane. Większość osób która zdecydowała się na ten telefon żałuje, także odradzam…

Jako były użytkownik SE K810i - odradzam ten telefon

aparat ma fajny i to wszystko … zrobili z niego boga [k800] a on po prostu ma auto focus

Bardzo niewygodny - zasuwka niepraktyczna … menu hmmm możesz sobie motywy zmieniać - niesamowita funkcja

możesz też sobie chodzić po podwórku i włączać dzwonki na sterownikach walkmana - w piaskownicy wszyscy ci zazdroszczą.

Ja żałuje, że się dałem naciągnąć na ten telefon krzykaczom na forum [innym] - pozbyłem się go i zbieram kasę na Nokię E66 - ale jeśli ceny nie spadną niedługo to muszę coś przejściowego zakupić - też ze Skandynawii.

Z tych co podałeś bym wybrał tą Nokię N73 - do własnego użytku [chyba, że nie potrzebujesz]

OS - jak nie nawalisz co tylko się da to będzie ci służył - wybierz po prostu to czego będziesz autentycznie używał.

Więcej możliwości - ciekawe aplikacje - i aparat też jest niezły - a opowiadanie głodnych kawałków o boskości fotek k800 można między bajki włożyć

na pewno nie jest między tymi telefonami wielka różnica.

fotki się różnią co jest oczywiste - choćby przez inne oprogramowanie - ale są na podobnym poziomie - są one po prostu inne - nie ma lepszych ani gorszych - to tak jakby gadać, że kulejący na lewą nogę jest mniej kulejący od tego co kuleje na prawą

E51 jeśli na sprzedaż to zależy za ile - bo jeśli liczysz na 550-600zł to może jelenia trafisz … czemu nie

za 675zł są już w sklepach bez simlocka i nie przechodzą przez kogoś ręce - co byś wybrał ?

Także jeżeli chcesz zarobić to patrz - za ile wystawić aby sprzedać a nie wystawiać w nieskończoność.

Parę dni temu przesiadaliśmy się z siostrą z Plusa do Play’a, również abonament 50 zł. Długo się zastanawialiśmy zanim wybraliśmy telefony. Mieliśmy po 100 zł. Ja wybrałem Motkę V9, a ona Samsunga U800. Może i powinno być na odwrót, ale co tam. :smiley: Oglądałeś te telefony?

A co do K800i oraz N73, to Sony Ericssona ma strasznie dużo osób (w tym mój tata), więc ten telefon od razu odpadł. Nokia odstraszyła mnie Symbianem. Kolega ma właśnie N73, jego telefon to istny zamulacz. Drugi ma E50, to samo. Może to kwestia użytkowania, tak jak napisał -WOLFIRE- , ale szczerze mówiąc nie zauważyłem żeby kumple mieli jakoś dużo wgranych programów.

Gdybym musiał wybrać K800i albo N73, wziąłbym N73, ale tak naprawdę nie wiem czy byłbym z tego wyboru zadowolony.

zaproponuje zainwestowanie jednak w g900. Jezeli ma isc na handel to bedzie jedna zlepszych inwestycji bo calkiem niezle sie sprzedaja te toski. Mimo kilku mankamentow, sprzet jak najbardziej godny polecenia. Na SE mam zdecydowana alergie i niestety moje ostatnie spotkanie z symbianem w E50 tez nie zaliczam do udanych, wiec zdecydowanie bym Cie kierowal na wybranie sprzetu z WM.