Wybór telefonu w Play

Witam. Od lipca Plus zmienia swój regulamin, przez co mogę od niego odejść bez kary finansowej. Z tego co zobaczyłem w cennikach Plusa, Ery i Orange nic mi nie odpowiada. Telefony są za drogie jak na mój obecny abonament 55 zł. W Play’u natomiast zainteresował mnie abonament One Play 65 zł (w promocji 50 zł przez całe 2 lata) i chciałbym wybrać sobie jakiś telefon z ich oferty. Niestety nie mogę się zdecydować :stuck_out_tongue: Wybrałem takie :

LG KU990 Viewty (nie I) - 1 zł

Nokia 6210 Navi - 250 zł

Nokia 6500 slide - 1 zł

Samsung GT-S5230 Avila - 1 zł

Sony Ericsson C902 - 200 zł

Sony Ericsson W910i - 1 zł

Motorola V9 - 1 zł

Sony Ericsson K850i - 1 zł

Powiedzcie, który byłby najlepszy i dlaczego ?

Z góry dziękuję za odpowiedz !

Pozdrawiam !

O tym telefonie możesz spokojnie zapomnieć

Ja bym ten telefon wybrał ponieważ ma super aparat wbudowany…

Ten też jest fajny… a fakt że jest nowością, w przeciwieństwie do K850i, oznacza że jest dość atrakcyjny

A co powiesz o LG KU990 Viewty lub Nokii 6210 Navigator ?

Mi się nie podoba… mam teraz LG Cookie (LP500) i nie podoba mi się

Ale niewiem

Nie warto nawet się tym czymś interesować

Telefony do kitu

W ostateczności wziąłbym Samsunga lub LG, ale fakt, że żaden z nich nie ma systemu operacyjnego dyskwalifikuje wszystkie w moich oczach.

z tych k850i albo c902(nowszy jest) bo ku990 jest trudno dostać w play dość; jednak jeśli masz możliwość bez i to go weż bo jest ok…

Kurde jakie rozbieżności :confused:

To w końcu nie wiem, który telefon wybrać :frowning: . Każdy ma inne zdanie…

Nikt nie napisał jeszcze co sądzi o “nowej” Nokii 6210 Navigator. Godna polecenia ?

W sumie ten telefon ma chociaż Symbiana, a to oznacza, że będą programy- nie tylko badziewia w Javie.

Zresztą poczytaj jej test: http://www.videotesty.pl/recenzja/pokaz … igator/101

michael-1992 , wygoglujesz to i testy znajdziesz.

K850i oczywiście odradzam ze względu na jednen z najsłabszych aparatów w swej klasie. Generalnie ten telefon to pierwszy niewypał tego producenta wieszczący przyszłe problemy firmy…

Z listy powyżej nie wybrałbym żadnego telefonu , chyba że musiałbym no to wtedy ewentualnie Nokię 6210.

Niestety w Playu wielkiego wyboru nie ma :?

A jaki telefon ci sie osobiscie podoba ?

Cały ten Sony Ericsson to jeden wielki niewypał.

Podobają mi się Viewty, 6210 Navi, C902 i Avilla