Wybór telefonu w ramach przedłużenia umowy

Witam.

Kończy mi się umowa z Plusem. Chcę ją przedłużyć i wymienić aparat telefoniczny. W moim abonamencie dostępne są następujące opcje.

Nokia

E50 1 zł

E51 199 zł

E61 49 zł

E65 - za 599 zł, więc daruję sobie

N70 - 1 zł - jak mnie poinformowano model ten jest wycofywany ze sprzedaży ze względu na usterki techniczne

N73 - 199 zł

N90, pod warunkiem przeskoku na wyższy abonament (150 zł abonament) więc też sobie daruję

(nie interesują mnie inne marki)

Skłaniam się ku N73 - ktoś używa tego telefonu? Same dane techniczne są zbyt bezduszne. Poczytałem trochę na jej temat i w zasadzie wygląda, że jest to dobry aparat.

Według mnie także zdecydowanie E51. No chyba, że zależy Ci na dobrym aparacie, to wtedy N73.

Fakt, wczytuję się w specyfikację telefonów, i… wychodzi E51.

Chwilowo temat się zdezaktualizował.

Sprawdziłem, kiedy kończy mi się umowa, bo coś mi nie grało z terminem. Kończy się dopiero 10 listopada tego roku! Kubusie :twisted:

Do tego czasu oferta pewnie się zmieni i wejdą nowsze modele.

Dziękuję za odzew.

Posiadam n73. Jestem z niego bardzo zadowolony, zwłaszcza że telefon jest na symbiaine i ma mnustwo mozliwości. Dokupiłem do niego nadajnik GPS, wgrałem TomTom’a i smiga super. Jesli chodzi o całoksztalt telefonu to ja go oceniam (po paromiesięcznym użytkowaiu) na około 7/10 ocena może taka sobie, ale telefon jest okej. Jak cuś to sie pytaj, daj więcej info o nim :slight_smile: Zdjęcia też robi dość przyzwoite. Ma głosniki stereo, ale dzwięk na nich nie jest najlepszej jakości. Oczywiście da się słuchac z niego mp3 :slight_smile: Mówię, że dzwięk nie jest najlepszej jakości, bo puki co nie spotkałem w telefonie lepszych głośników stereo niż te co miała stara pcozciwa motorola e398 :smiley: Aż się łza w oku kręci jak sobie wspomne o tej motorolce :wink:

n73 to 1 z najlepszych telefonow na rynku pod wzgledem funkcji ,aparatu i muzyki:) pelne stereo

Bierz e51. mam go super sprzet