Wybór telefonu z dual sim

Witam,

 

przymierzam się do zmiany telefonu. Co mi zaproponujecie tak do kwoty 600, maks 700zł.

Wszystko prócz szajsunga…

 

Co myślicie o xperii M? Albo lenovo a850?

Jeżeli wszystko oprócz :Szajsunga" to nie widzę żadnej innej alternatywy. Samsung jest w tej materii najlepszy.

No obecnie mam trenda i ten telefon to jakaś pomyłka. Do tego brak modyfikacji … o.O

mój kuzyn ma jakiś chiński telefon z dualem,chyba ZTE, zamawiał przez ebaya chyba wiem że zapłacił ok 1200 zł,a zastanawiałeś się nad czymś LG? L5II by spełniała częściowo Twoje wymagania poza ramem, te w większym jednak są trochę droższe

Jak dual sim to myPhone next byłby chyba najlepszy w tej kwocie.Ma 1GB ram ,4 rdzeniowy procesor ,całkiem wydajny układ graficzny który pociągnie każdą gre na max,dobry wzmacniacz dzwięku ,aparat taki jak w iphone 4S ,obsługuje karty aero2 polecam wygooglować testy i opinie na jego temat.Są też recenzje na youtube

Odradzam LG L5II. Dziewczyna kupiła niedawno i ten straszny badziew ma tak słabą jakoś rozmowy, że się nie da tego normalnie używać. Nie słychać co ktoś mówi z tego telefonu. Chciała go sprzedać, ale nikt tego nie chce.

 

Ja miałem LG 3 i też był problem z jakością rozmowy.

Ja ci proponuje nowy sprzęt od Plusa Kazam 4. Prócz trochę słabego wyświetlacza, podzespoly ma dość dobre i przystępną cene

Goclever Insignia 5.