Wybór telefonu z Wi-fi, dotykowy, tani

Witam. Poszukuję telefonu z Wi-fi, dotykowego, taniego w ofercie MIX w Plusie lub Play (30 doładowań za 30 zł) z pierwszą wpłatą do 50 zł. Proszę o pomoc.

Dodane 23.12.2010 (Cz) 21:58

nie ma żadnych propozycji ??

Czas świąt, ludzie raczej siedzieli przy stołach niż przy komputerach, a ponadto temat wyboru telefonu był poruszany wielokrotnie. Niemniej pomóc można, więc ze swojej strony mogę polecić telefon LG GT540 (Swift), który przy 36 doładowaniach za 30 zł dostaniesz za 49 zł (przy 42 zasileniach już za złotówkę). Model z ekranem dotykowym (oporowym, aczkolwiek wyjątkowo udanym), Androidem (właśnie ukazała się oficjalna wersja 2.1 dla Plusa), Wi-Fi, GPS etc. Myślę, że znajdzie się sporo użytkowników Swifta na forum, którzy również będą mogli Ci polecić ten model.

no wiem że się trochę nie opłaca ale to dla kolegi a on nie ma aż tyle kasy żeby ten telefon kupić na kartę na allegro :slight_smile: a jakbyście telefon to gdzie - plus czy play?

@piotr5315

Oczywiście, że telefon można spokojnie kupić za mniejszą sumę niż wartość doładowań w trakcie umowy. Patrząc tylko na to, praktycznie można sobie odpuścić wszelkie miksy i abonamenty, i jeśli telefon komórkowy, to tylko kupiony osobno, a numer z pre-paid. Do niedawna z takiego właśnie rozwiązania korzystałem od wielu lat. Doładowywałem, kiedy potrzebowałem, czy to z braku pieniędzy na koncie czy czasem, żeby przedłużyć ważność numeru (bo po co go zmieniać?). Niedawno dałem się namówić na zmianę operatora i skorzystanie z oferty typu miks. Jak na razie nie żałuję, gdyż po pierwsze, i tak w sprawie doładowań nic się nie zmieniło (za coś dzwonić trzeba, a przecież całą kwotę na koncie mogę wykorzystać, na co chcę), a po drugie, jeszcze dostałem nowy, ciekawy telefon. Mógłbym zaoszczędzić jakoś na doładowaniach i kupić kiedyś ten sam model na Allegro, tylko po co? Doładowanie 30 zł na miesiąc (zwykle w zupełności wystarcza) to jakiś majątek? Zwłaszcza, że kwotą z doładowań dysponuję tak samo, jak przy pre-paid. W tej chwili takie rozwiązanie mi wystarcza i nawet nie widzę powodu, żeby nie dać zarobić sieci komórkowej, w której mam ten miks. Dopóki wszystko gra, nie ma sensu się czepiać. Zresztą - czy przy rozwiązaniu pre-paid (lub, jak kto woli, “na kartę”) operator nic nie zarabia? Pytanie, rzecz jasna, retoryczne. Może wyszedł mi długi wywód, ale wiadomo, w czym rzecz. :wink:

@sebo47

Jeśli chodzi o LG Swift w miksie, to taniej (uwzględniając cenę za sam telefon na starcie, jak i liczbę doładowań - na stronach operatorów można wszystko sprawdzić) wychodzi w Plusie.