Wybór telefonu

Który telefon wybrać - SE k800i czy SE g502 (do kwoty 500zł, interesuje mnie wyłącznie nowy telefon) ?? Czy może jeszcze jakiś inny telefon wchodzi w grę ?? Zależy mi na multimedialności danego telefonu :smiley: Z marki telefonu preferuję SE i Nokię. Inna marka też może być, ale wolałbym właśnie te 2 marki mnie najbardziej interesują :lol: Proszę o podawanie cen z CENEO. Dziękuję :wink:

ja osobiście od ok pół roku mam k800i i jestem z niego bardzo zadowolony, wszystko działa jak trzeba, nic się nie psuje, ani nie wiesza, dokupiłem sobie kartę pamięci 2gb, w tym telefonie jest wszystko co trzeba, joystick w ogóle się nie psuje, a używam go namiętnie :slight_smile:

Prawdę mówiąc, ja także skłaniam się do k800i, ale może ktoś ma inną ciekawą propozycję :smiley:

ale powiedz co cię interesuje… w sensie co chciałbyś w nim mieć… jaki aparat, czy zależy ci żeby telefon głośno grał, czy chcesz symbiana… może jakąś konkretną rozdzielczość ekranu…

mam nadzieję, że nie będę jedynym który poleci mu Nokie N73. Pod względem możliwości multimedialnych przy tej nokii te SE to dzieci z wodogłowiem.

Owszem, ale trudno będzie znaleść nówke do 500 zł.

Weź Używke albo czekaj na jakąś promocje na allegro :stuck_out_tongue:

szczególnie że N73 byłby dobry gdyby tylko ten telefon miał lepszy odtwarzacz MP3 oraz obsługiwał Wi-Fi i gdyby dodano obsługę HSDPA, no ale ogólnie jako multimedium jest całkiem dobry.

a swoją drogą to może byś dzieci z wodogłowiem nie obrażał, ja Cie nie życzę żeby kiedyś Twoje dziecko to spotkało.

manner up plz.

Interesuje mnie aparat, ale nie musi on być strasznie mocny (2 megapiksele wystarczą). Chętnie wybrałbym muzyczną odmianę telefonu (czyli także dobry głośnik). Symbian mnie nie interesuje (ale jeśli jakiś telefon miałby Symbiana - do 500zł - to z chęcią mu się przyjrzę). Rozdzielczość 240x320, bądź większe :smiley:

do czego to porównujesz, że mówisz o tym, że ma zły odtwarzacz? WiFI nie ma -> niestety nie każdy tego potrzebuje by spokojnie oddychać, przez to telefon jest dość tani. Jak chcesz WiFi to E51.

ale głośnik a słuchawki to co innego… na słuchawkach N73 gra extra… nie wypowiadam się o K800i… (dobra, napiszę… dźwięk nie jest dobry) a głośnik jest dla szpanerów… u mnie w n-gage cls mp3 cicho chodzi ale na słuchawkach creative ep630 serce staje (takie basy że oddychać się nie dało… byłem wtedy na rowerze :smiley: )

na kompie takich basów nie miałem nawet jak odpaliłem bass boost :stuck_out_tongue:

BTW. najtańszy fon z WiFi to N91 :wink: tyle że stary ale muzą przebija N73 :slight_smile:

A jeśli miałbym wybór między SE k800i, SE w580i oraz SE w610i to który byście polecili ??

żaden… N73… albo N91 :stuck_out_tongue:

A gdybym miał do wyboru tylko SE k800i, SE w580i oraz SE w610i to któy powinienem wziąść ??

niestety w610i… niestety bo to SE no i nie ma najlepszych parametrów…