Wybór telefonu

Witam. Chce sobie kupić telefon może być używany do 300zł. Telefon ma posiadać Wi-fi, dobry aparat, ma się nie zacinać no i oczywiście ma mieć klasyczna klawiaturę bo nie lubię dotykowych. Moim zainteresowaniem wpadła nokia e52 i hazel. Co myslicie o tych telefonach? Czy może macie jakieś inne propozycje?

Bardziej ci polecam Nokię, ponieważ ma Symbiana - jest to już wprawdzie stary system, ale nadal sprawny i z dużą bazą dostępnych aplikacji. Sam miałem wcześniej Nokię N82 (i ją też ci polecam), naprawdę świetny telefonik, szczególnie zdjęcia dobrze robił :slight_smile:

PS.

Jak nie lubisz dotykowych to niestety wcześniej czy później będziesz musiał zmienić swoje upodobania, bo tradycyjne klawiatury powoli wymierają.

E52 to kontrowersyjny telefon - komentarze. Chcesz brać użytwny to mocno ryzykujesz, musiałbyś sprawdzić partię wadliwych telefonów a i tak nie masz gwarancji że dobrze trafisz. Nowe chodzą chyba po 500-600zł.

S60 na nim po pewnym czasie przycina się. Zdjęcia robi nie najgorsze ani nie najlepsze (nie ma AF). Ma za to więcej programów których pewnie Hazel nie ma.

Ja zmieniłem telefon na dotykowy właśnie przez Symbiana (starszego), który mimo że był faktycznie rozbudowany to miałem go po uszy. Dotyk jest wygodniejszy, ale telefon mniej trwały.

Z powyższych telefonów nie wybrał bym żadnego:-) bo nie lubię już S60 ani rozsuwanych klawiatur, które wg mnie są dobre dla kobiet (telefon zajmuje mniej miejsca, mieści się w torebce).

Poleciłbym np. Samsung Monte, SE Xperia X8 (te 2 na granicy 300zł, parę sztuk na allegro.pl)

A jakie jeszcze modele telefonów polecacie do 300zł z wifi i dobrym aparatem?