Wybór telefonu

Witam, za kilka tygodni konczy mi sie abonament na telefon i chcialbym teraz wziac sobie jakis w miare funkcjonalny, zeby mial wi fi, androida dosc glosny glosnik, aparat jaki tam bedzie. Zeby szybko chodzil, nie zacinal sie co chwile. To mniej wiecej moje wymagania i mam do was pytanie, jakie telefony polecacie? Wiadomo, ze nie wezme abonamentu za 100zl, bo niezbyt by mi sie to oplacalo, zeby telefon nie byl bardzo drogi, zebym mogl go wziac w abonamencie 40-50 zl.

To powiedz tylko jeszcze: jaki operator?

Operator to Plus.

A jaki budżet na sam telefon?

W abonamencie za 39zł na 2 lata możesz wziąć SE Xperia Neo za ok. 400zł.

Raczej wielkiego budżetu nie mam, zalezy mi najbardziej na tym wi fi i androidzie : /

Mały budżet to dla każdego coś innego. Zapytaj się Billa Gatesa ile to dla niego “mały budżet”.

Poleciłbym Ci albo Nokię 500, albo tańszy abonament i telefon używany do kupienia osobno.

Nokia 500 -> Symbian, a autorowi zależy na Androidzie. Choć 500 to też dobra propozycja.

Moja propozycja to: Samasung Galaxy Mini (99zł w abo 39, 1zł w abo 59), Samsung Galaxy Pro (1zł w abo 59 w niższych abo cena wysoka), HTC WILDFIRE S (49zł w abo 59 w niższych cena wysoka) - lepszego wyboru nie ma.

Dzieki wielkie piter, pomogles ; ) Chyba wezme galaxy mini.