Wybór telefonu

Mam problem w wyborze telefonu, a mianowicie między:

-Sony Ericsson K300i,

-Sony Ericsson T610,

-Siemens M65,

-Siemens CX65,

-Siemens C75,

Jakoś pod względem wyglądu stoje za Siemensami ale jak słysze że bateria krótko trzyma to mnie to odpycha, a pod względem jakości wole Sony Ericssony ale też podobno mją niedociągnięcia…i chodzi mi też by był dobry aparat i nagrywanie filmików i związane z nimi opcje…i chciałbym by ten telefon się nie psuł aby też miał dobry wyświtlacz (duży)

czekam na odpowiedzi


Zmiana tytułu

Asterisk

Moim zdaniem k300i ma wmiare niezły aparat i kamerke. I ma 10 MB pamięci a t610 (chyba) tylko 150KB. Jak miałbym wybierac miedzy tym brał bym k300i.

Ja posiadam T630 ma więcej kolorów niż T610, lepiej wyglądai poprostu jest troche lepszy. Polecam Sony Ericssona T610 lub T630

mialem t610 ale w nim nie ma nagrywania filmikow,aparat nie ma zoomu,teraz mam k300i i jestem z niego zadowolony,12mb pamieci,aparat 4 zoom,kamera,dzwonki mp3

a co powiecie o siemens’ach??

moja kolezanka miala C75 i czesto sie jej zawieszal i musiala wyciagac baterie,ale trzeba miec troche sily i szarpnac tylna klapke zeeby sie odtworzyla

Nie polecam Siemensów ze względu na tandetność obudowy.

Trzasnąc w ziemie i otworzy się

czyli co lepiej brać sony ericsson k300i??hmmm ma mały wyświetlacz a siemens cx65 duży :slight_smile:

ja tam polecam Sony Ericsson K700i bo sam go mam i polecam… ale jezeli niemasz tyle kasy to kup sobie SE K300i bo tez jest super! :slight_smile:

Bierz M65! C75 to jest to samo tylko bez dobrej obudowy, moja siostra go ma i jej się wcale nie zawiesza.

Buuhahhahaha M65 tandetna obudowa? Buhahaha rzuć o chodnik i się przekonaj.

No wiesz, o M65 trudno to powiedzieć :mrgreen:

Więcej informacji tutaj

Nie polecam Siemensów ze względu na tandetność obudowy.

a teraz quiz: Czy jeżeli autor powyższej sentencji napisał to o wszystkich simensach to czy możemy się wypowiadać o konkretnym modelu ?

Prawidłowa odpowiedz: nie

Jeśli chcesz, żeby bateria dłużej trzymała to nie kupuj sienensa lub kup odrazu nową większą baterię.

więcej o siemensie m65TU

Większość Siemensów z którymi miałem kontakt miały tandetną, skrzypiącą, rozlatującą się obudowę (np. C60, CX65). Nie wiem jak jest z M65, bo go w ręce nie miałem. Z Siemensów chyba tylko seria “M” jest godna uwagi i stare siemensy z monochromatycznymi wyświetlaczami.

Złączono Posta : 16.01.2006 (Pon) 14:10

To jest moje zdanie

Ja tam z Siemensów ostatnio sie ciesze … bez koloru nienawidze ,ani c60 chyba to jest … Miałam S55 byłam bardzo zadowolona teraz mam AX72 i jest świetny … :mrgreen:

eee mialem pare Simesnow ale nie bylem zadowolony wieszaly sie dranie :wink:

tak to cool fony a i jeszcze tylnia klapka sie latwo wyrabia przynajmniej w Mc60 , c60 CX65,

bierz k300i sam mam i jestem bardzo bardzo zadowolony :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen: