Wybór telefonu

(clinic) #1

Mam problem w wyborze telefonu, a mianowicie między:

-Sony Ericsson K300i,

-Sony Ericsson T610,

-Siemens M65,

-Siemens CX65,

-Siemens C75,

Jakoś pod względem wyglądu stoje za Siemensami ale jak słysze że bateria krótko trzyma to mnie to odpycha, a pod względem jakości wole Sony Ericssony ale też podobno mją niedociągnięcia...i chodzi mi też by był dobry aparat i nagrywanie filmików i związane z nimi opcje...i chciałbym by ten telefon się nie psuł aby też miał dobry wyświtlacz (duży)

czekam na odpowiedzi

Zmiana tytułu

Asterisk

(Dede 12) #2

Moim zdaniem k300i ma wmiare niezły aparat i kamerke. I ma 10 MB pamięci a t610 (chyba) tylko 150KB. Jak miałbym wybierac miedzy tym brał bym k300i.

(TopuŚ) #3

Ja posiadam T630 ma więcej kolorów niż T610, lepiej wyglądai poprostu jest troche lepszy. Polecam Sony Ericssona T610 lub T630

(Maciejboss) #4

mialem t610 ale w nim nie ma nagrywania filmikow,aparat nie ma zoomu,teraz mam k300i i jestem z niego zadowolony,12mb pamieci,aparat 4 zoom,kamera,dzwonki mp3

(clinic) #5

a co powiecie o siemens'ach??

(Maciejboss) #6

moja kolezanka miala C75 i czesto sie jej zawieszal i musiala wyciagac baterie,ale trzeba miec troche sily i szarpnac tylna klapke zeeby sie odtworzyla

(system) #7

Nie polecam Siemensów ze względu na tandetność obudowy.

(Hitman42) #8

Trzasnąc w ziemie i otworzy się

(clinic) #9

czyli co lepiej brać sony ericsson k300i??hmmm ma mały wyświetlacz a siemens cx65 duży :slight_smile:

(Krzys92) #10

ja tam polecam Sony Ericsson K700i bo sam go mam i polecam... ale jezeli niemasz tyle kasy to kup sobie SE K300i bo tez jest super! :slight_smile:

(Szcurek) #11

Bierz M65! C75 to jest to samo tylko bez dobrej obudowy, moja siostra go ma i jej się wcale nie zawiesza.

Buuhahhahaha M65 tandetna obudowa? Buhahaha rzuć o chodnik i się przekonaj.

(Bartekn77) #12

No wiesz, o M65 trudno to powiedzieć :mrgreen:

Więcej informacji tutaj

(Dod) #13

Nie polecam Siemensów ze względu na tandetność obudowy.

a teraz quiz: Czy jeżeli autor powyższej sentencji napisał to o wszystkich simensach to czy możemy się wypowiadać o konkretnym modelu ?

Prawidłowa odpowiedz: nie

(Szcurek) #14

Jeśli chcesz, żeby bateria dłużej trzymała to nie kupuj sienensa lub kup odrazu nową większą baterię.

więcej o siemensie m65TU

(system) #15

Większość Siemensów z którymi miałem kontakt miały tandetną, skrzypiącą, rozlatującą się obudowę (np. C60, CX65). Nie wiem jak jest z M65, bo go w ręce nie miałem. Z Siemensów chyba tylko seria "M" jest godna uwagi i stare siemensy z monochromatycznymi wyświetlaczami.

Złączono Posta : 16.01.2006 (Pon) 14:10

To jest moje zdanie

(kinfa_) #16

Ja tam z Siemensów ostatnio sie ciesze ... bez koloru nienawidze ,ani c60 chyba to jest ... Miałam S55 byłam bardzo zadowolona teraz mam AX72 i jest świetny ... :mrgreen:

(David 93) #17

eee mialem pare Simesnow ale nie bylem zadowolony wieszaly sie dranie :wink:

tak to cool fony a i jeszcze tylnia klapka sie latwo wyrabia przynajmniej w Mc60 , c60 CX65,

bierz k300i sam mam i jestem bardzo bardzo zadowolony :wink: :mrgreen: :wink: :mrgreen: