Wybór telefony pomiędzy sześcioma!

Witam,

mam dylemat.

Otóż, który telefon wybrać??(proszę nie mówić o cenach ponieważ leżą u mnie w szufladzie i nic z nimi nie robię a nie mogę się zdecydować na który, inne sprzedam na allegro, i nie mówić sprzedaj all i kup se Nokie N95 itp…)

1. SPV M3000 stan bdb

2. NOKIA 6630 stan bdb

3. NOKIA 6310i stan db-

4. NOKIA 6020 stan bdb=

5. LG-taki mały wyświetlacz 30k kolorów stan bdb-

6. NOKIA N70 (uszkodzony wyświetlacz) stan db

Który wybrać???/\

Dodam, iż posiadam numer z Orange (nie wiem czy to ważne ale tak napisałem :P)

Każdy z nich ma swoje + i -.

POMÓŻCIE :stuck_out_tongue: !!

Pozdrawiam,

Monka

m3000 jest najlepsza gdyby nie to że jest strasznie nie wygodna :confused: no ale jeśli zależy ci na wygodzie to gorąco polecam 6630… może jest gorsza od innych ale bardzo wygodna w użytkowaniu :slight_smile:

Proponuje SPV M3000, zdecydowanie najlepszy spośród wymienionych. Ewentualnie Nokie 6630.

No tak jak myślałem, kilka zupełnie innych odpowiedzi xD

SPV M300-dużo bajerów ale duży :confused:

Nokia 6310i-“niezniszczalny” xD 12h pod wodą, zrzut z 4 piętra i przejechanie samochodem <- nadal funkcjonuje w 100%

Nokia 6630-poręczny i wygodny

Z tych sześciu zostawiłbym sobie SPV M3000, resztę bym sprzedał :slight_smile:

m3000 jest najlepszy parametrowo… ale najgorszy względem wygodności :wink: jest za szeroki (jakby był ciut węższy byłby idealny :wink: )

Węższy lub chudszy :stuck_out_tongue:

No a teraz szukam do niego nowej baterii i karty pamięci

Bateria:

http://allegro.pl/item441558863_bateria … _lodz.html

Karta:

http://allegro.pl/item438960078_mini_sd … apter.html

Według was będą good?

bateria nie jest oryginalna ale i tak za długo nie potrzyma :wink: w końcu to smartphone :slight_smile:

No wiesz, oryginalna bateria 80zł :stuck_out_tongue:

Troszkę dużo :stuck_out_tongue:

To jak, brać te 2 wynalazki? :smiley:

możesz brać tą podróbę :wink: na jedno wyjdzie :stuck_out_tongue: i tak cały dzień i będzie do ładowania :slight_smile:

radziłbym żebyś użył i m3000 i 6630 i napisz czy wolisz symbiana (6630) czy windows mobile (m3000)

No właśnie 6020 i 6310i idą na Allegro :stuck_out_tongue: a SPV’a i 6630’stkę se zostawiam :stuck_out_tongue: To jak mam rozplanować zajęcia?:smiley:

Na windows mobile jest więcej ciekawszych i fajniejszych aplikacji, sumbian…hmmm…w 6630 łazi spx, ale to S60… ;/

Co byście zrobili na moim miejscu???

ja bym korzystał z obu :slight_smile: na WM jest mniej aplikacji niż na s60 :wink: