Wybór telefony w Plusie/Plusie dla firm

Kończy mi się umowa z plusem i postanowiłem wymienić telefon. Warunek jest taki, że musi być w sieci Plus dla abonentów indywidualnych lub dla firm. Od telefonu wymagam przede wszystkim Wi-Fi. Zastanawiałem się nad E51 jednak wycofali z oferty, E52 jest trochę za droga (nie chciałem dać więcej niż 200zł w abonamencie 75zł). Zastanawiałem się również nad Samsungiem Omnia i900, ale… może macie lepszą propozycje…??

E52 nie bierz bo jak narazie to same negatywne opinie można poczytać na jego temat - miał być doskonałym nastepcą e51 ale jak zawsze cos im nie wyszło. Polecam właśnie tą Omnie ale wgraj ROM windows mobile 6.5- bedziesz miał przyjaźniejszy interface i nie będzie się wieszać soft. Miałem Toshibe G500 z WM 6.5 i wiem co mówię :wink:

I tak mają ją za drogo :wink:

Z tego co czytałem to o Omni też najlepszych opinii nie ma (generalnie telefon służyć mi będzie przede wszystkim do dzwonienia i smsowania, w drugiej kolejności internet - Wi-Fi).

Dodane 05.02.2010 (Pt) 14:04

A co sądzicie o E66??

Noo E66 fajny nawet telefonik ale z tego co czytałem to ma jakieś problemy że skrzypi/ i dosyć szybko wyrabia się ten slider. Oczywiście musisz przygotować się na działanie symbiana ( czyt. Wolna obsługa) Mam tylko nadzieje że w tym produkcie chodzi on szybciej od E 50 którą kiedyś miałem i szybciutko sprzedałem bo taki muł był że szkoda gadać a nie miałem wcale zawalonego telefonu poprostu czysty soft :slight_smile:

Ale wracając do E66 napewno ten wygląd telefonu robi wrażenie Telefon jest zbudowany ze świetnego materiału - nie wiem jakiego ale przyjemnie go sie trzyma w ręce.No i ten wygląd… Sam swego czasu miałem na niego chrapkę ze względu na ten wygląd, ale zdecydowałem się na inny telefon :smiley:

Dobra, E66 zamówiona. Dzięki za rade. :wink: