Wybór tunera dvb-t

(Norbert Boguski) #1

Chciałbym kupić tuner dvb-t do odbioru telewizji w cenie do 150 zł. I nie wiem jaki wybrać żeby był dobry. Antene zamierzam kupić ATX 55 do odbioru z nadajnika z dalekiej odległości (nadajnik znajduje się ok 45 km od mojej miejscowości).

Proszę o pomoc w wyborze tego dekodera.

Ma on być do zwykłego telewizora kineskopowego firmy Panasonic. (ma już ok. 10 lat ale nie chce go wymieniać gdyż jest jeszcze bezawaryjny i odbiera bardzoooo dobrze).

(Ascent) #2

Ferguson Ariva T65 lub Wiwa HD-90 / HD-100 - dodam jeszcze, że dziadkowi zakupiłem podanego Fergusona i działa bardzo dobrze.

(Norbert Boguski) #3

A do 200 zł w tunerach są jakieś różnice zasadnicze ? Opłaca się kupić droższy ?

Znacie jakieś tunery z wyjściem VGA ?

(Unga Unga) #4

CABLETECH URZ0083

(Norbert Boguski) #5

To jaki jest najlepszy tuner (dekoder HD) do odbioru telewizji dvb-t do 200 zł ? Żeby miał też inne bardzo ciekawe i przydatne funcje.

(Kamykmm) #6

Z takich bardziej zaawansowanych zobacz sobie Media-Tech MT4160, ma bardzo rozbudowany odtwarzacz multimedialny, wsparcie DTS, budzik, no i cenowo wychodzi nieźle ok 150-170zł

(Norbert Boguski) #7

Ten MT4160 niezle sie prezentujei ma dobre opinie w wersji v2. A oprócz niego jest jeszcze jakiś pożądny ?

Chce mieć kilka żeby móc sprawdzić opinię i porównać który ma lepsze opinie i lepiej się prezentuje.

(Unga Unga) #8

Wejdź na forum emitel'a i tam pytaj bo tu każdy strzela ślepakami.

Co z tego, że tuner z wieloma funkcjami jak się wiesza. Czy wiesz coś o dźwięku E-AC3 (DD+) ?

http://www.cabletech.pl/