Wybór w telefonu w oragne bądź zmiana sieci

>>>KLIK<<<

Za miesiąc będę wymieniać telefon myślałem nad nokią 5200… ale czy nie warto doplacic 150 zł i wziąć Sony Ericssona K550i. Telefon ma mi służyć jako odtwarzacz muzyki i mieć dobry aparat. :slight_smile:

5200 ma słaby aparat, lepszy ma 5300

ale SE ma najlepszy aparat z wyżej wymienionych telefonów. Muzykę odtwarza ładnie (kolega ma i sobie słuchałem całkiem ładnie gra) pozdrawiam

se to lipa juz lepiej wez nokie

ciko jak masz dawać takie rady to zachowaj je dla siebie. Oczywiście bierz se k550 bo jest od nokii 5200 o niebo lepszy.

dokładnie, miałem 5200 i od razu się jej pozbyłem - mam teraz k750i, niby nie-muzyczny telefon a gra o niebo lepiej niż “Muzyczna Nokia 5200” no i foty z 5200 to tragedia :frowning:

Bierz SE :slight_smile:

Dziękuje zdecyduje sie chyba SE. k550. Będzie mnie kosztował przy trzecim przedłużaniu Orange Mix [25 zł] około 300 zł tylko będę musiał podnieść abonament do 50 zł :roll:

Nokie to zamulatory,np 6230i możesz iść na kawę zanim się zdjęcie zmieni i jeszcze kosztuję kosmiczne pieniądze.kabaret:

człowieku ja polecam SE K550i ma lepszy aparat 2mpix a nokia VGA badziectwo se ma swojej pamieci 60 mb a nokia 5mb se ma slot kart pam. i nokia tez. Ale lepszy est SE K550i :lol:

dobre podsumowanie heh :slight_smile:

Kompletnie nieopłacalne…

Złączono Posta : 25 Listopad 2007, 20:36:59

usSseR radzę natychmiastowo poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji Zmień

zgadzam sie nie opłaca sie

A macie propozycje co do zmiany sieci ? Abonament do 50 zł, a telefon do 250 zł.

ja miałem telefon w orange od 6lat a teraz przeszedłem do play-a i jestem zadowolony wczesniej za 50zł miałem 66min

a teraz w play za te samą cene mam 142min

a telefon w tej cenie i przy tym abonamecie bedziesz miał se k800i

i przez 6miechów płacisz połowe abonametu czyli 25zł