Wybór wersji vista 32/64

Witam mam vistę ultimate mam tera 2 gb ramu za jakis ok. tydzien dokupie kolejne 2gb ktora edycje visty lepiej zainstalowac 32 czy 64 nie ma zadnych problemow z wersja 64 bit jak tak to jakie :smiley:

Żeby w pełni wykorzystać 4GB RAM-u - Vista 64 bit.

Potwierdzam to co napisał kolega Persifall. Aby w pełni wykorzystać potencjał 4 GB ram potrzebna jest wersja 64-bitowa tego systemu ja korzystam w wersji 64-bitowej od roku i muszę przyznać że nie mam z nią jakichkolwiek problemów, wszystkie sterowniki do wersji 64 bit są, trzeba ich tylko poszukać. Świetnie radzi sobie ze wszystkimi programami żaden jeszcze ani razu mi się nie zawiesił, a to że niektórzy piszą że nie ma pod tą wersję ponad połowy sterowników było aktualne jakieś półtora roku temu kiedy Vista wchodziła na rynek… Obecnie większość producentów sprzętu udostępnia sterowniki do 64-bitowego systemu i na nich system działa rewelacyjnie…

Jeżeli chcesz obsługiwać 4 GB ramu to Vista 64. Jestem jej posiadaczem i nigdy z nią nie miałem problemów, wszystkie programy się uruchamiają, sterowniki do podzespołów są.