Wybór wtyczki do przeglądarki do odtwarzania multimediów

Witam.

Mam dylemat przy wyborze wtyczki do przeglądarki internetowej do odtwarzania treści multimedialnych. Trochę się tych wtyczek namnożyło: gxineplugin, kaffeine-mozilla, mozilla-mplayer (mplayerplug-in), mozilla-plugin-vlc, totem-mozilla, xine-plugin. Zapewne istnieją jeszcze inne.

Zależy mi na wtyczce, która ładnie wyglądałaby w GNOME. Nie musi jednak przyjmować dokładnie stylu gtk+2, wystarczy, że nie będzie wyglądała jak motif ;p.

Poza tym wtyczka musi sobie dobrze radzić z popularnymi formatami audio i wideo. Dobrze było gdyby obsługiwała asf, avi, mpeg, mp3, ogg i wmv. Dodatkową zaletą będzie wsparcie dla mov (QuickTime) oraz rm (format RealPlayer). Nie są to jednak warunki konieczne. Bardziej uciesze się z dobrej obsługi wmv niż byle jakiej obsługi tysiąca egzotycznych formatów.

Zauważyłem, że rekomendowaną wtyczką jest mozilla-mplayer (mplayerplug-in). Sam kiedyś z niej korzystałem, jednak było to kilka lat temu. Kuszącą propozycją wydaje się totem-mozilla, ze względu na (prawdopodobną) dobrą integracje z GNOME - Totem jest tutaj domyślnym odtwarzaczem. Z drugiej strony gxineplugin i mozilla-plugin-vlc mogą również dobrze wyglądać w GNOME, a wydaje się, że są znacznie popularniejsze. Ewentualnie mógłbym skorzystać z xine-plugin, ale nie widzę sensu skoro istnieje gxineplugin. Wtyczka kaffeine-mozilla raczej odpada, z oczywistych względów.

Bardzo proszę o poradę w wyborze odpowiedniej wtyczki.

Na wszelki wypadek podam jeszcze dane mojej platformy:

Pentium! !!

Debian testing/unstable (apt-pinning), jednak bardziej lenny niż sid. Linux 2.6.24, X.Org 7.3 (1.4), GNOME 2.20/2.22

Zasadniczo korzystam z przeglądarki Iceweasel (Mozilla Firefox) oraz Epiphany (zarówno Gecko jak i WebKit). Nie wykluczam jednak korzystania z Opery.

Będę wdzięczny za wszelkie rady. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

To ja jeszce polecę wyprubować MediaPlayerConektywity + Firefox. Najlepiej spisuje się u mnie w połączeniu z xine.