Wybór zasilacza modularnego ok 600W

Panowie jaki polecacie dobry zasilacz modularny ok 600 W? Mam starego xfx ts 550w, już leciwy i planuje wymianę, do tego porządek w budzie by się przydał dlatego modularny tylko wchodzi w grę.

silentium PC Vero M1 600w 220zł

Chieftec A80 CTG-650C, 650W, 85+

CX550m (5 lat gw, DC-DC).

Jak tam Panie arczikox123 :slight_smile:

Zależy od kasy ile przeznaczasz,ale masz dobry sprzęt,więc zainwestuj już w zasilacz odpowiedni.

Polecam te.
Od BQ 10-tka


lub

albo 10 lat gwarancji, jedyny minus okablowanie,ale po ułożeniu spokój i cisza.

Zależy do jakiego sprzętu potrzebujesz.
Jeżeli celujesz w wydajny, cichy i naprawdę dobrej jakości zasilacz to polecam z nowej linii Evga G3.

Ja mam Evga G2 i mogę z czystym sumieniem polecić.

Cenowo wychodzi dosyć drogo, ale rekompensuje to jakość i wyposażenie zasilacza.
Powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem jak rozpakowywałem G2.

Właśnie zastanawiałem się nad tym cosair rm 550, evga g2 lub superflower. Bq podobno kicha jak sprawdzałem testy.

a tam testy :slight_smile:

Jak z wyższej półki florka to
https://www.morele.net/zasilacz-super-flower-leadex-platinum-650w-sf-650f14mp-752010/

Ja osobiście bym polecał tego cosair rm 55,
ten EVGA też,ale zerknij sobie też jeszcze na ten.
EVGA SuperNOVA 650 P2, 650W, 80 PLUS Platinum

Pod jaki sprzęt ma być ten zasilacz? Wypadałoby od tego zacząć.

Zestaw to gtx karta graficzna -1070 gamerock palita,
procesor -i7 6700k - puki co jeszcze nie podkręcony,
płyta główna - asus maximus viii ranger,
ramy 3000mhz cl15.
monitor lg 24gm77-b
chłodzenie dark rock 3
obudowa pax m70 silentiumpc
Reszta dupereli to wiadomo, myszka, klawiatura, słuchawki, drukarka, napęd, 3x wentylator w obudowie

Komputer raczej już nie będzie rozbudowywany, lecz będzie podkręcany. Zarówno karta jak i procesor. Budżet to zależy od propozycji,

Weź Corsair RMX 550/650 W. Mocniejszy model ma więcej kabli i wyższy próg pasywnej pracy, do którego wentylator się nie obraca. W Twoim przypadku najprawdopodobniej wcale nie będzie się uruchamiał.

Do 50% nawet nie kiwnie wentylem.
Też bym polecał tego Corsair RMX 550/650

mnie za darmo kabelki przysłali brakujące :slight_smile:

Właśnie się zastanawiam nad tym, niby 10at gwarancji ale po 2 latach sprzęt trzeba do Holandii odsyłać na gwarancję w przypadku tego korsarza. Evga g2 bądź ten superflower też opcje dobre są.

To są te same bebechy,w tym przypadku bardziej bym się skłonił ku temu Evga.

Nie trzeba. Odsyłasz do sklepu i ten wysyła do serwisu. Chyba że sklep już nie istnieje.


czy https://www.morele.net/zasilacz-corsair-rm650x-80plus-gold-650w-cp-9020091-eu-779366/

Co będzie lepszym wyborem?

ze względu na gwarancję, weź tego corsair-a.