Wybory 2020 w USA

Taki spot przygotowali antytrumpowi republikanie z The Lincoln Project. Szacun, proszę państwa:

1 polubienie

Co mnie USA obchodzi. Nie przeprowadzę się tam w domu mi najlepiej. Może nimi nawet małpa rządzić mi to zwisa.

Wszystko do czasu.

USA chcą rządzić inaczej kolorowi więc co chcesz?? Małpa ma inny kolor od człowieka.

Sądząc po treści postów to myśle, że wiele małp jest znacznie mądrzejszych :slight_smile:

1 polubienie

Patrzysz bardzo krótkowzrocznie. Świat to sieć powiązań między państwowych. USA to najsilniejsza gospodarka na świecie. Na przykład to co dzieje się w USA ma wpływ na światową giełdę i kurs dolara a kurs dolara ma wpływ na całą gospodarkę światową w tym i polską. To zasada naczyń połączonych.

Ale mi to na nic nie wpływa.

Ty lepiej Sławomira sobie włącz i milcz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Wpływa. Tylko nie zdajesz sobie o tym sprawy. Choćby wpływa na ceny paliw, sprzętu komputerowego, cen telefonów. itp. Chyba nie muszę dalej tłumaczyć że cena paliwa ma wpływ na dosłownie całą gospodarkę i wszystkie inne usługi. Jeżeli cena paliwa idzie w górę należy się spodziewać podwyżek w każdym segmencie gospodarki. Bo na cenę bułki którą jesz na śniadanie ma nie tylko wpływ koszt jej produkcji ale też koszt dostarczenia potrzebnych produktów do jej wypieczenia a potem koszt dostarczenia już jej upieczonej do sklepu w którym ją kupisz. Od kosztu paliwa zależy wszystko.

1 polubienie

Daj spokój, albo to troll albo osoba, która myśli że rząd 500+ daje ze swojej kieszeni.

Cisza wyborcza jest!!! Chcesz iść siedzieć??

Teraz już wszystko wiem
Bawiłem grubo się i w Ameryce,
Gdzieś pod palmami raj
Mówili jedź, bo tam podobno życie, ooo

Mnie bardziej martwi to, że w USA trwa mania na likwidowanie flag i pomników bohaterów Konfederacji Stanów Południa.