Wybory do Parlamentu Europejskiego(pytanie?)

Witam,

mam pytanie na ile można kandydatów głosować do Parlamentu Europejskiego? Tylko na jednego czy więcej?

To zależy od twojego procesora.

chcesz iść na wybory? :-o

od czego? sry ale nie za bardzo się na tym znam :frowning:

Oczywiście mam zamiar głosować na PO tylko nie wiem na ile kandydatów się głosuje :frowning:

i nie wiesz dlaczego chcesz zagłosować na PO? :roll:

http://www.schuman.org.pl/index.php?opt … 67〈=pl

@master_zonk6

  • a Ty co się bawisz w egzaminatora???

jedna zasada. Nie wiesz dlaczego masz głosowac na daną partię to nie głosuj. Kiedys przed wyborami w TV pytano przechodnia (na oko studenta):

  • na kogo Pan zagłosuje

  • na PO

-a dlaczego?

  • Nie wiem.

Samo mówi za siebie…

Ja wiem czemu głosuję na PO.Jest to jedyna partia w Polsce godna zaufania.A głosować trzeba,bo dowodu nie dostajesz po to by móc kupić pivko w monopolowym

Takie małe porównanko…

heh ^.*

można głosować tylko na jedną partię i na jedną osobę.Ja zagłosuję na PO dlaczego?? bo to jedyna partia,której ufam,i niema w niej Kaczorków,pozatym sam Jarek Kaczorek,powiedział “jeśli poprzecie Platformę Obywatelską,pomożecie sobie,pomożecie Polsce”

Pamiętajcie głosujcie na listę nr 9,tylko jakie miejsce ma w tej liście Donald Tusk??

To wortal o wszystkim szczególnie “na luzie” więc można napisać o wszystkim,a także dyskutować.Moderator moze w tej sprawie trochę “utęperować” Twoje słownictwo i nic po za tym. Jeżeli nie interesujesz się polityką nie musisz tego czytać czy też komentować.

Dodane 29.05.2009 (Pt) 15:53

Tusk nie startuje w tych wyborach. Zapraszam na http://www.platforma.org tam wszystkiego się dowiesz

Ja nie mam swojej ulubionej partii jeśli o to chodzi.

Obie są siebie warte. Widźę, że w ogłupianiu ludzi nie służy już tylko radio. Wystarczy spojrzeć na pana Tuska i na te jego oczy. Widać w nich rządzę władzy. Co przez dwa lata zdziałało PO? Zamknięto wiele zakładów i miejsc pracy w tym największą i najnowocześniejszą cukrownię w Polsce. Teraz przyszła kolej na stocznie. Same “polskie” nazwiska ministrów mówią same za siebie. Jest świetnie, mamy raj. Wszyscy mają dobrze płatną pracę w Polsce.

Głosujcie jak chcecie. Na pewno będą o nas pamiętać podczas liczenia mamony na Kajmanach.

Ja zagłosuję na Korwina Mikke #-o =D>

Oty Kosz

Do końca nie jest to prawdą:

Po pierwsze wcale nie musi być to partia, może być to komitet w skład którego wchodzi kilka partii.

Po drugie możesz skreślić nawet wszystkich kandydatów z jednego komitetu, a głos będzie ważny i oddany na osobę która jest na najwyższym miejscu na liście danego komitetu.

wyrażaj się konkretnie - nie skreślamy a stawiamy znak X przy nazwisku danej osoby

Dzięki z konkretną poprawkę :stuck_out_tongue: