Wybory do sejmu

A ja jeszcze nie wiem na kogo głosować i może być tak że nie zagłosuję a to z prostej przyczyny bo we wszystkich partiach jest więcej demagogii niż realnych pomysłów wyciągnięcia Polski z tych problemów jakie mamy i tak jest cały czas od momentu pierwszych demokratycznych wyborów cały czas te same obietnice cały czas te same osoby tyle że nazwy partii się zmieniają albo nagle zmieniają swoje poglądy ( zwłaszcza jak poparcie leci w dół ) wszyscy mówią że zmienią to czy tamto a zostaje tak jak było złodziejstwo, biurokracja i jedno wielkie nabijanie ludzi w butelkę . Dzisiaj właśnie oglądałem kilka programów wyborczych i to co pokazują przyszli koalicjanci PO i PiS przechodzi wszystko, jedni drugich nazywają kłamcami i jak w taki sposób ma być tworzona nowa Polska to aż się boję tej przyszłej " krótkiej " koalicji .

Moje poglądy są raczej lewicowe ale to co lewica pokazała też mnie przeraża bo mieli duże możliwości 40 % poparcia i spieprzyli wszystko to co mogli zrobić .

Ale w zasadzie to kto będzie rządził tym krajem jest mi obojętne byle rządził mądrze .

Może nie głosowanie jest złym wyborem bo jak do tej pory nie głosowałem w żadnych wyborach parlamentarnych w pierwszych w jakich mogłem głosować nie za bardzo mnie obchodziło głosowanie ( zabawa a nie polityka ) , w drugich nie mogłem glosować bo walczyłem o swoje życie w szpitalu a w tych na to wychodzi że też nie zagłosuje ponieważ nie wierzę w to że coś się zmieni. Może niech w końcu to partie zrobią coś co pozwoli mi w którąś uwierzyć że obietnice wyborcze nie będą tylko demagogią a realistycznym procesem.

Hehe… A Cimoszko się wycofał z wyborów prezydenckich i w ogóle życia politycznego :wink:

Jeszcze nie jestem pełnoletni, więc nie mogę głosować, ale jakbym mógł, to z pewnością zagłosowałbym na Platformę Obywatelską. Myślę, że ta partia byłaby najbardziej odpowiednia.

I bardzo dobrze :D.

Nie wiem czemu, ale zawsze jak widzę PO , to pierwsze co mi się kojarzy to Commercial Union , a potem dopiero AWS i inne partie-matki…

:spoko: