Wybory prezydenckie

Ja zaglosuje na Cimoszewicza. Moim zdaniem jest najlepszy z calej tej bandy. Tusk hmmmmm on zlikwiduje korupcje??? behhehe przeciez to on i funfle jako AWS doprowadzili do takiego stanu rzeczy bheheh

No właśnie, bo przycisnął bym tą opcję.

Z czego tu wybierać jak ci zawodnicy grali już kilkanaście lat i nic dobrego nie pokazali.

Ile razy można cmoktać te same landrynki? :smiley:

Skoro tak narzekacie mna tych polskich polityków to załóżcie partie i startujcie za 4 lata ,bo taka jest Polska, każdy narzeka ,a żeby dupe ruszyć i cos zrobić to nie ma!

Do tego trzeba jeszcze mieć pieniądze :?

Nie trzeba wielkiej kasy wcale!

Nie jestem pełnoletni, ale w ankiecie wybrałem pana Tuska. Nie był powiązany z żadną głośną aferą. Myślę, że to “człowiek z zasadami” :smiley:

Wybierzecie Cimoszewicza a on jest z SLD a na ta parti nie stawiałbym :x

Chyba trzeba tą delikatną część ciała nastawić, żeby brać udział w wyborach! :smiley:

Donald Tusk …uwazam ,ze bylby najodpowiedniejsza osoba :slight_smile:

Dobrze ,ze w koloni jest takie miejscie gdzie mozna oddawac swoje glosy :lol:

Napewno zaglosuje :lol:

Kaczyński i ten jego cały kaczyzm. Cała polityka Kaczyńskich to wojna na teczki.

Giertych i jego giertychjugen. Heh, coś mi to przypomina z historii XX wieku. Lepiej takich ludzie do władzy nie dopuszczać. Stale powołują się na Jana Pawła II, a zachowują jak naziści.

A pan przewodniczący Lepper to już śmiech na sali. Niedouczony bałwan z zapędami totalitarnymi, który całymi dniami siedzi w solarium.

Najrozsądniejszymi ludzmi są na tej liście W. Ciemoszewicz i M. Borowski. Jeszcze ewentualnie D. Tusk i M. Szyszkowska (o której zapomniano w ankiecie).

obstawiłem na żadnego z powyższych gdyż nie mam uprawnień żeby głosować w wyborach. ale gdybym takowe miał to zagłosowałbym na Donalda Tuska. Kaczyński dla mnie by źle rządził państwem a Cimoszewicz jest zakłamanym … :x.

przydala by sie jeszcze opcje: niewezme udzialu w wyborach.

Rzeczywiście nie był eehehehehe. Pamietasz glosowanie nad budżetem Panstwa? My czyt. UW (unia wolnosci ) poprzemy budżet, jak wy poprzecie Leszka Balcerowica na prezesa NBP. Nie chce mi sie dalej pisasac bo jest sobota i jest opcja beera

Donald Tusk - reprezentuje PO, której program jest nie do przyjęcia;

Lech Kaczyński - jak na razie jest czysty, ale …;

Włodzimierz Cimoszewicz - wszyscy wiemy, z kim jest powiązany,

a ostatnie wydarzenia z jego udziałem są …

Poczekam jak to się skończy;

Marek Borowski - też jest komuszkiem;

Andrzej Lepper - typowy zadymiarz i demagog, dawny członek PZPR;

Maciej Giertych - członek Rady Konsultacyjnej przy Jaruzelskim,

eurodeputowany z ramienia partii, która była zdecydowanym

przeciwnikiem wstąpienia Polski do Unii;

Zbigniew Religa - trudno sądzić, by wspaniały lekarz był dobrym prezydemtem;

Stanisław Tymiński - szkoda słów;

Henryka Bochniarz - jedna z tych, którzy protestowali przeciw podniesieniu płacy minimalnej. Nie wybrażam sobie, by przedstawiciel pracodawców

dbał o zwykłych ludzi.

Generalnie - nie bardzo jest na kogo głosować.

Brawo Moderator

…a tos sie wychylil. popieram i dodam ze w moim przekonaniu ( i nie tylko w moim) ta tzw. demokracja nia nie jest bo zaczyna sie i od razu konczy na wyborach. Potem juz dla tych wybranych totalna bezkarnosc i nieusuwalnosc.

Ponadto niestety niewiele dobrego mozna powiedziec takze o wyborcach. Bez urazy. Ale ta tzw. zbiorowa madrosc Polakow to tylko slogan. Tak naprawde wybory sa ustawione przez ordynacje i listy. 90 kilka % wybranych to ci wpisani na 1 pozycje listy wyborczej bo tak naprawde o wyborach decyduja nie skreslenia ale ich brak.

Poza tym ta cala niby demokracja to lipa takze i z tego powodu ze racje maja nie ci co ja maja ale ci co maja wiekszosc.

A co do Cimoszenki to prosze Was o siegniecie wstecz pamiecia, lub zweryfikowanie swojej wiedzy historycznej rozmowami z zyjacymi swiadkami. Nie stresujcie mnie takimi pogladami, bo moge zrozumiec mlody wiek, ale spytajcie o historie swoich starych. Nie opierajcie sie na tej historii ktora dla Was ci ludzie spreparowali tak jak to robili przez dziesiatki lat.

To w pelnym tego slowa znaczeniu Recydywisci.

No nie moze byc tak ze ci wlasciciele PRLu stana sie znowu wlascicielami Rzeczpospolitej i jeszcze zbuduja IV Rzeczpospolita

Pozdrawiam wszystkich.

Ps. Czy Cimoszenko to lewica??? !!

W ankiecie brakuje Kiwi’ego!

Bo ankieta może mieć tylko 10 pozycji, a kandydatów obrodziło nam jak mrówków. BTW ciekawy jestem kto płaci mięsu armatniemu za to żeby nie dopuścić do tego by wybory rozstrzygnęły się w pierwszej turze ???

Kwachu płaci, bo chce pozostać jedynym tak wybranym Prezydentem :smiley:

A co do osób, które piszą, że nie pójdą na wybory, bo im się nie chce, albo wykręcają się brakiem dobrych kandydatów. Nie ma opcji, że nie zostanie wybrany prezydent - ktoś z kandydatów niedługo zamieszka w Pałacu Prezydenckim. Więc czy nie lepiej się zastanowić dłużej i nie tyle zagłosować na dobrego kandydata w ich mniemaniu, co wybrać mniejsze zło :?:

Bo z pewnością każdy z Was ma kogoś na kogo na pewno w życiu by nie zagłosował. To niech wybory te osoby potraktują nie jako pomoc jakiemuś kandydatowi, a jako przeszkadzanie innemu. Zastanówcie się nad tym…

Kwasniewski nie może już startowac, bedzie żerował na Cimoszewiczu jak wygra

To nie wykręcanie , ale prawda.

To tylko oznacza dylemat, sugerujący wybranie mniejszego zła.

Ponieważ

To chyba jest odpowiedź :slight_smile: