Wybory prezydenckie

Może, może ale nie w tych wyborach, musi mieć przynajmniej jednokadencyjna przerwę.

Kwachu też komunista :wink: każdy jest “Lewy” :lol:

A łukaszenko nie chce sobie robić przerwy :D. Będzie 3 raz startował ,ale MY Polacy na to nie pozwolimy.

A swoją drogą te narody błego ZSRR to są ślepe, oni kochają Łukaszenke ,Putnia i Rosje, a jak to włąsnie Ci ludzie ten kraj doprowadzili ich do nędzy .;/

Donald Tusk - tego pana pamiętam jeszcze z KLD, dziękuję.

Lech Kaczyński - wystarczy mi, jak rządzi moim miastem. Wyrzucił z głośnym hukiem urzędasów z ratusza pod pozorem odchudzania administracji, ale po cichu wprowadził na te same miejsca swoich ludzi. Poza tym nienawidzę nietolerancji i naginania prawa do własnych celów (dla ułatwienia - Parada Równości i Parada Normalności - obie spełniały wszystkie wymagania, ale jedna okazała się nielegalna, a druga legalna).

Włodzimierz Cimoszewicz - ostatnio zrobiło się brudno wokół jego osoby, ale to mnie nie zraża (może to być prawda, ale może to też być brudna gra oponentów). Jednak reprezentuje ten odłam lewicy, który mnie zawiódł.

Marek Borowski - w sumie najbliższy mi kandydat. Odszedł z układzików SLD, ale też trudno stwierdzić, na ile to było szczere.

Andrzej Lepper - jak ten pan zostanie prezydentem, to ja zacznę organizować blokady :smiley:

Maciej Giertych - reprezentant chyba najbardziej nietolerancyjnej partii, który zapomniał o swojej przeszłości.

Zbigniew Religa - doskonały lekarz, ale prezydentem powinien być polityk.

Stanisław Tymiński - :hahaha: :hahaha:

Henryka Bochniarz - to też raczej nieporozumienie.

W sumie chyba zagłosowałbym na Borowskiego, ale też z obawami.

szkoda że nie ma opcji takiej:

“kto zostanie wg ciebie prezydentem”:

giertych - osoba która lubi sekty, uważaj bo sekta będzie zachodzić twój dom rano, wieczór wedle nocy :lol:

lepper - osoba lubiąca tworzyc zadymy :wink:

kaczyński - wysoko postawiony urzędznik który lubi obrażać farmerów i doprowadza stolice do bankructwa

tymiański - hmmm co on tu robi :?

bochniarz - interesting :?

myszka miki - nie ma wyboru, tylko myszka miki :hahaha:

Dokładnie…

Jak widać - wszędzie jest “chyba”…

Jak już to Tusk - chociaż moim zdaniem człowiek bardzo zrównoważony często może okazać się nienajlepszym wyborem, tj. niektórzy m.in mówią, że jest przez to “fajtłapowaty”. Ale to wg mnie najmniejsze zło.

Kaczyński jest zbyt radykalny…

Cimoszewicz chce wystartować jako “czysty”, bez skazy, ale jak już widać nie uda mu się to. Mówi, że jest “bezpartyjny”.

Na kogoś trzeba zagłosować…

No kurde nie bedę już dłużej milczał…

Panowie Moderatorzy!!!

… zeby sie jednak nikomu specjalnie nie narazić to powiem że sie cieszę że Kraków jest nadal Stołeczny i Królewski.

Hańba Warszawie i Warszawiakom :x :x

Kaczor-Szykuje sie dyktator na miare Łukaszenki

lepper-do Cyrku mam niedaleko

Giertych-szkoda słów

Cimoszewicz-kukiełka Kwaśniewskiego a pozatym SLD

Stawiam na Tuska

:?

my nie mamy prawa pozwalać czy zakazywać - w ten sposób postępują dyktatorzy, zresztą sami to przerabialiśmy w poprzednim ustroju i nie mamy moralnego prawa postępowac tak jak z nami postępowali. Jedyne co możemy zrobić - to szeroka kampania informacyjna i “oczernić” tamtejsze władze, ale w sposób zgodny z międzynarodowym prawem i uczciwymi zasadami oraz jasnym stanowiskiem.

no to tutaj dałes do pieca - Polacy byli w konfortowej sytuacji, gdyż nasza okupacja trwała dość krótko i mamy wysoką świadomość narodową. Białorusini od początku swojej państwowości byli okupywani zarówno przez Rosję jak i Polskę. Narody te zostały stłamszone i pozbawione swojej tożsamości i dopiero od niedawna zaczynają ją odzyskiwać - To władze tych narodów są winne sytuacji w jakiej się znajdują, a narody jak na razie nie mają nic do powiedzenia. Tym niemniej można to zmienić, czego przykładem jest Ukraina etc.

W monecie jak Polska użyje (nie daj Boże siły) to ja dziękuję za takie państwo - nie po to wskazywaliśmy drogę do wyzwolenia innym, żeby teraz zmienić swoją politykę.

Zanim ktoś się będzie wypowiadał w tak “autoratywnym” tonie, to sugeruję zapoznać się z najnowszą historią Europy Wschodniej.

Co do naszych “przedstawicieli” w wyborach

Kaczyński - odpada - dał przykład rządzenia w Warszawie łamiąc konstytucyjne prawa obywateli do manifestacji swoich poglądów

Maciej Giertych - ta partia powinna zostac zdelegalizowana za szerzenie nienawiści - na jednej ze stron członka tej parti została zamieszczona lista gejów z imienia i nazwiska oraz teksty w stylu - że jak władza będzie nasza to zrobimy z nimi porządek" etc. Banda faszystów i /cenzura/

Religa - jest lekarzem i niech nim zostanie

Lepper - dziękujemy populistom, którzy rozwalą gospodarkę i kraj bardzo szybko - zresztą jest to partia z największym odsetkiem kryminalistów, której członkowie mają prawo w du***

o pozostałych kandytatach z dolnej półki się nie wypowiem bo szkoda czasu.

Zostają kandydaci lewicy i centroprawicy - ci ludzie mają zaplecze i coś reprezentują ze sobą - nie wiem na kogo jeszcze będę głosować. Na pewno na człowieka, który jest opozycją do odszczepieńców (patrz opis powyżej)

Panowie Moderatorzy…

…cenzurą nie zmienicie faktów. potwierdzicie tylko że Wasze komusze sympatie nie wzięły się z powietrza. Cenzyra i zamordyzm w stylu Łukaszenki i Cimoszenki to Wasz chleb powszedni i jadro Waszego życia.

To oczywiście do tego moderatora który usuwa niepochlebne mu posty.

Hańba mu

jantar o czym ty bredzisz ??

nie przeginaj

Kolego jantar , nie wiem doprawdy, co twój manifest wnosi do tematu. Poza tym nie czuję się w żaden sposób zhańbiony tym, że jestem Warszawiakiem.

I żeby nie było niejasności :

Jako, że twój post łamie regulamin forum, a konkretnie:

otrzymujesz ostrzeżenie.

Nie jest to absolutnie nic osobistego (bo takie teksty spływają po mnie jak woda po kaczce), ale na forum sa też inne osoby, mieszkające w Warszawie, które mogą poczuć się urażone tym tekstem.

Usuwa posty łamiące regulamin forum. Nikt nikogo tu nie cenzuruje.

Magik o czym Ty bredzisz? Ja mieszkam również w Warszawie i nie czuję się urażony ani trochę :stuck_out_tongue:

Jantar wyraża własne zdanie.

Może czasowa kłódka pomoże bo znowu zaczyna się powtórka z rozrywki :roll:

Najpierw do Petro i Monczkina

pisałem o moim poscie który był przez kogoś usunięty a teraz wrócił. Wcześniej zniknął inny post nie pamietam czyj i już nie wrócił. Wiec nie pleć że tu nikt nikogo nie cenzuruje.

Do Magika

…nigdy sie do Ciebie nie zwracałem, ale się odezwałeś jak nożyce. Prtzy czym nigdzie niczym i nikogo nie obraziłem. Dobre i to ze Ci chociaż tyle przyzwoitości zostało, bo zaden inny Warszawiak się tym nie poczuł zapewne dotknięty, gdyż z pewnością się nie identyfikują z Twoimi sympatiami.

Nie jest hańbą bycie Warszawiakiem. Ale hańbisz siebie i w znacznym stopniu innych Warszawiaków swoimi pogladami. Oczywiście możesz je mieć i propagować, ale skoro to czynisz publicznie to oczywiście musisz się spodziewać krytyki, i taką wyraziłem.

Oczywiście moje poglądy podlegają takiej samej krytyce i takiej mogłem się z Twojej strony spodiewać i spodziewałem

Ale Ty tego nie zrobiłeś. Strzeliłeś do mnie z pistoletu schowanego w rękawie, bo pojedynek na który mnie sam wyzwałeś Cię przerósł.

I to takze przynosi hańbę Tobie samemu ale i innym Warszawiakom.

A swoja drogą nigdy takich Warszawiaków tchórzliwych nie spotkałem. Zawsze to byli w przeciwieństwie do Ciebie faceci z jajami.

no to zaczyna się kolejna kłótnia :rotfl:

Dzięki Egzul

…że przywracasz mi nadszarpniętą przez Magika wiarę w Warszawiaków. Twój Post pojawił się w casie kiedy pisałem powyższe, więc nie ma w nim z mojej strony zmiany frontu. Szanowałem zawsze odwagę upór i Patriotyzm Warszawiaków. Patriotyzm świadomie napisałem z dużej litery bo Ten Wasz na to zawsze zasługiwał.

Pozdrawiam wszystkich (-1)Warszawiaków.

ale to tylko poglądy na temat polityków :? o co ci chodzi…to tylko ankieta a ty histerie wyczyniasz :?

Nie wrócił, bo widocznie łamał regulamin.

Rozróżniaj cenzure od usuwania postów łamiących regulamin.

gorący, przedwyborczy okres… :wink:

Skoro tak to temat nie wart publicznego drążenia a ponadto edytuj póki czas posta i zastrzeżenia do Magika zapodaj na mu PW.