Wybory prezydenckie

sugeruję zmienić język - to może wyjaśnisz mi łaskawie jak to zostało zrobione, że post Twojego autorstwa zniknął i pojawił się znowu w tym samym miejscu ?? - niestety nie wiem który bo jak to tej pory tylko piszesz nie podając szczegółów - nawet my, wrogowie forumowi, nie mamy takich możliwości - nie potrafimy wstawić posta czyjegośc autorstwa po usunięciu w to samo miejsce, czy inne - wogóle nie możemy robić takich rzeczy, ponieważ forum tego nie potrafi (na szczeście).

Skoro jakiś post został usunięty, to znaczy, że były ku temu podstawy i daruj sobie pseudogatkę jaką stosujesz, bo jest ona zbędna i nie mam miejscu

tym to już kolego przedobrzyłeś - właśnie wystawiam ci zakaz pisania na 24 h - ochłoń trochę, poczytaj regulamin i zacznij się zachowywać

i dlatego z powodu takich niepotrzebnych kłótni forum traci na “wartości”. chyba będzie kłódka…spoglądając na przyszłośctego topicu

Czemu ?? Wystarczy, że wrócimy do tematu i będziemy się trzymać kilku zasad:

  1. http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php
  1. Szanowanie poglądów innych.

A po co wogule isc do wyborów i tak sie nic nie zmieni w Polsce…:stuck_out_tongue:

Każdy obiecuje złote góry a potem jak sie dostanie na fotel to i tak /cenzura/

robi żeby w tym kraju było lepiej…

Nie jestem jeszcze pełnoletni i na nikogo bym nie zagłosował :stuck_out_tongue: :twisted:

Ja zagłosuję na Cimoszewicza.

A co ma Kiwi do Kwaśniewskiego? :o

Donald Tusk!

Nie może…Tylko 2 kadencje w życiu można być Prezydentem w Polsce zgodnie z obowiązującą Konstytucją. Za to np. burmistrz może więcej razy, ale max 2 razy z rzędu.