Wybrać Samsung J600 czy Samsung E250?

może nie wszyscy kupują telefon dla ładnego skina i gry :lol:

wspomnij jeszcze o joystickach w SE i zacznie sie tu jazda na forum, oprogramowanie wielu SE też pozostawia wiele do życzenia. Jakoś w ubiegłym roku D900 został najlepszym telefonem w swojej kategorii GSM a nie k550i

Ten model nie ma joysticka. I nie mówie o tym konkretnym modelu, ogólnie samsungi wypadają dobrze tylko pod względem wyglądu.

Bo to zupełnie inna kategoria cenowa…

w kategorii “telefon GSM” - uściślam i tu są brane pod uwagę wszystkie produkty

Racja.

Czytałem o tym.

Haha. Ale ty śmieszny jesteś, haha, lol.

A miałeś możliwość wziąć D900?

To jesteś (bez obrazy) dziwakiem, że wybrałeś k550i.

Tak się składa, że mój brat ma k550i, i śmiało stwierdzę, że to szajs.

W D900 można tylko przyczepić się do jakości MP3 ale to już dla wytrawnych melomanów zadanie a audiofil zawsze coś tam będzie marudził, wszystkie inne funkcje są bez zarzutu i można reszty dopełnić rozbudową pamięci (karta). W moim odczuciu SE K550i nie wytrzyma tu porównania z D900

audiofil nawet nie posłucha muzyki w tak słabym formacie jak mp3 :x

Może w MP15? Lol.

PS MP40 :smiley:

spróbuj sobie posłuchać dźwięku z płyty winylowej i mp3 z nawet najlepszej wieży. jak nie zobaczysz różnicy to stawiam piwo :lol:

ja tez uważam ze se k550 jest lipnym telefonem mój kuzyn ma go jakieś 2 miesiące i był 2 razy w reklamacji uważam że se robi coraz gorsze jakościowo telefony niż konkurencja bo bez przesady żeby w telefonie po mocniejszym nienaciśnięciu klawisza pękł on to parodia dać za telefon przykładowo 600 zł i żeby sie tak działo tak samo jest z w850 i resztą nowych se porostu strata pieniędzy ja sądze że nie ma co tych nowych se porównywać do innych firm wolał bym kupić motorole (bez obrazy) niż se a co do samsungów są naprawdę dobre może mają trochę gorszy zakres funkcji niż konkurencja ale jakość jest naprawdę dobra moja siostra ma samsunga x660 i nie narzeka i planuje kupić j600 i uważam ze to będzie dobry wybór uważam ze samsungi można porównywać z nokia wiem ze inni maja inne zdanie ale te 2 firmy (samsung, nokia) są liderem na rynku =D> bo prawda jest taka że ludzie, którzy nie mieli telefonu w łapie piszą o tych rzeczach konkretnie mając tylko teoretyczne wiadomości i tak jest w większości przypadków. :smiley: