Wybrać Samsung J600 czy Samsung E250?

Wybrać Samsung J600 czy Samsung E250?? Czy na którymś z tych teleofnów jest symbian (przypuszczam, że nie ale widziałem gdzieś w internecie, że E250 jest oparty o Symibiana).

To wystarczy sprawdzić na pierwszej lepszej stronie… :x Jesteś za długo z nami, by zadawać tego typu pytania :?

Złączono Posta : 8 Październik 2007, 22:53:18

Dobrze, skoro nie możesz znaleźć takiej informacji - temat wraca.

Odpowiedź: Nie, E250 w żadnym wypadku, nie ma, i nie miał Symbiana.

Też mi się tak wydaje, jednak na stronie producenta jest błąd. Po kliknięciu na zaawansowane szukanie i wybraniu rzeczy które są nam niezbędne w telefonie E250 wyświetla się jakby miała symbiana :slight_smile:

Dziękuje.

Ponawiam pytanie J600 czy E250?

Funkcje prawie identyczne (z parametrami wyświetlacza włącznie, no niech będzie że E250 ma odrobinkę większy) i tylko aparat foto zdecydowanie przemawia na korzyść J600 (1,3mpix przy 0,3mpix E250). Oba telefoniki dość niszowe. J600 to taki “niedorozwinięty” młodszy brat E900 (dodam że w obu przedni panel dotykowyw przeciwieństwie do E250).

Wybierz więc ten, który Ci się bardziej podoba o ile bardzo nie zależy Tobie na aparacie foto.

J600 ma minimalnie lepsze parametry ale nie oczekuj cudów od tego telefonu

symbianów nie mają. a w jakich cenach masz dostepne te telefony? e250 jest bardzo dużo na rynku, a więc cena niewygórowana. j600 dopiero wchodzi do sprzedaży. z tych dwóch brałbym j600 :wink:

zresztą jakość e250 pozostawia wiele do życzenia. i potem trudno sprzedać, bo jest ich od kopa na allegro :mrgreen:

McDracullo szczerze odradzam E-250. Miałem ten telefon i szczerze szukałem kupca cały czas… Teraz mam Nokię 6630 i jest o wiele lepiej, lesz sprzedawcę chyba znajdę i nakopie mu do du** bo mnie trochę oszukał ale to inna bajka.

Wracając do meritum, ten Samsung ma tylko wygląd… Nic więcej.

pzdr!

No nie mów że nie dzwoni i nie wysyła sms,ów? :smiley:

Być może nie lata i nie nurkuje samodzielnie ale chyba coś potrafi?:slight_smile:

No ale za taką kasę to można mieć lepszy sprzęt :slight_smile:

np taki o to smartphone http://allegro.pl/item250795474_nokia_6 … tanie.html lepiej dać tyle za używany, porządny telefon. a porównywać bym powiedział nie ma czego :mrgreen:

Mam go :mrgreen: Wypasik :mrgreen: Ale duży :mrgreen:

Ja bym nigdy nie kupił 6630.

Wg mnie telefon ma być przede wszystkim mały. (i dobry :mrgreen: )

Ten telefon to cegła.

Mi się J600 podoba, ale te kolorki.

Raczej babski z wyglądy + dotykowe klawisze.

Chociaż czarny wygląda dość prestiżowo, to jeżeli się uprzesz na te dotykowe klawisze to wiedz, że się mogą szybko zepsuć.

E250 wygląda jak telefon biznesowy.

Pomimo swojej cienkości ciężko go uszkodzić.

Spadł mi z blatu kuchennego 4 razy, wypadł mi z ręki 7 razy oraz miałem również 11 innych przypadków.

Jedyne uszkodzenie to jedna mała ryska na ekranie.

Wybór należy do ciebie.

To fakt, Samsungi są świetnie wykonane.

Ale

No i tylko wygląda… Skoro go masz to wiesz ile bateria trzyma w tym cacku… Tragedia… Mi zeszło po 3 miesiącach do 18 godzin… A rozmawiam przeciętnie 30 - 45 min dziennie.

Nokia trzyma już od soboty a dalej mam jeszcze 1 kreskę :slight_smile:

No racja.

Bateria jest dziwna:

najpierw trzyma 12 godz. przy ciągłym słuchaniu muzy, a później coraz mniej.

Dziwne, ale u mnie jak tylko rozmawiam trzyma ok. 4-5 dni :smiley:

A ile masz telefon już?

Około 7 miesięcy :wink:

Kupiłem J600. Miałem przedłużyć umowę więc za całą złotówkę. Nie mówcie, że przepłaciłem :wink: Lepszego nic w tej cenie nie było :smiley: Zresztą i tak oddam go bratu lub mamie :slight_smile: Mi moja Nokia 6151 wystarcza :slight_smile:

Wszystkim bardzo dziękuje :slight_smile:

Panowie co by nie powiedzieć Samsung robi najmniej awaryjne produkty

I najładniejsze. Ale niestety mało funkcjonalne…

No ja bawiłem sie obiema komórkami (siostra ma J600, a wujek E250) i powiem szczerze nie wziąłbym żadnej ;] Bawiłem sie Z400 kumpla i jestem szczęśliwy, że wziąłem k550i a nie D900 ;] Ta ilośc dodatków, skinów, gier, aplikacji jest olbrzymia. Jeżeli ktoś ma zamiar kupować jakiegoś Samsunga, niech lepiej sprawdzi najpierw inne marki ;]