Wybrakowane wiadomosci na gg

(Arizona) #1

Otoż posiadałem wersję 7.6 gg i czasami podczas rozmowy nie dochodziły do mnie niektóre wypowiedzi............przeinstalowałem wersje ale kłopot nie zniknął......... Rozmowy przeprowadzałem np. co 4 min uciekała 1 wypowiedź osoby, która pisała coś do mnie.

Następnie zainstalowałem wersję 6.1 ale problem wciąż jest.

Przeszukałem komputer pod względem syfu - nie ma.

Dziwny problem

(fiesta) #2

Arizona może problem tkwi w zrywaniu Twojego połączenia z netem :?

(Arizona) #3

Z tego co mi wiadomo to raczej nie, ponieważ w 2 pokoju przy innym komputerze nie ma takowych problemów.

Wyczyściłem foldery tymczasowe, przeskanowałem programami antyspyware.....wyczyściłem rejestr...nie wiem co jeszcze mogę zrobić....

(Members92) #4

zainstaluj inny komunikator np.Spik sam go uzywam dobry ,szybki, niezawodny

(Arizona) #5

Chyba przyszedł czas na zmianę komunikatora, ale to za jakiś czas - opróżniłem folder "Temporary Internet Files", który ważył 1GB :smiley:

Może to pomoże.

(Marcinfredry) #6

Raczej i to nie pomoże , również czesto mam ten sam problem wiadomości nie docierają , lub docieraja po jakimś czasie. A zmiana komunikatora :slight_smile: chyba już czas na to :slight_smile:

(boczi) #7

gorolnowy na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę to poprawić, używając opcji Zmień

(Heineken90) #8

Ja proponuje zainstalwoac komunikator Aqq bardzo dobry uzywam go od niedawna i jestem jak narazie w 100% zadowolony

(Arizona) #9

Sprawdziłem, i rzeczywiście, na AQQ rozmowy przebiegają ok.

A GG nadal muszę czasami włączyć i wyłączyć żeby wiadomość doszła bo inaczej wychodzi na to jakby ta druga osoba milczała.

Sęk w tym, że nie mogę się przyzwyczaić do tego AQQ, zaraz poszukam sobie jakiś prostych skinów bo te dla mnie są zbyt kolorowe (lubię prostote)