Wybranie Komputer/Laptop

Ja bym polecał PC. Sam mam laptopa i PC i jednak wolę PC, ponieważ laptop a przynajmniej mój do gier się nie nadaje a mam asus’a k50ij, no ale jak chcesz.

pc tez zostanie mi tylko chciałem wiedzieć ile ludzi zagłosuje na laptopa :slight_smile: ale i tak go kupie :))

Pozdrawiam

Miałem własnie tworzyc podobny temat bo zdecydowąłem sie iż przechoidze z PC na Laptopa, głównie z racji;

a); kosztów energi

b;); zaczyna mi po mału wadzic pod nogami.

A jakie środki na to chce przeznaczyć, myślałem o 3k - 3.5k aby kupić taki w miarę, a jakie moje wymagania. Nie stawiam na gry że maja koniecznie chodzić bo wiem i chyba kazdy wie ze jeśli do gier to PC, ale chce aby na nim przynajmniej mało wymagające gry a przede wszystkim takiej jak Football Manager ruszyły nawet na średnich detalach wymaganiach, podstawa dla mnie to możliwość filmów HD, Blue Ray, musi mieć koniecznie napęd DVD, wejście HDMI i inne użyteczne, oraz możliwość podpięcia do niego monitora LCD, jak i również do Telewizora LCD.

Ktoś sie orientuje co teraz i z jakimi “bebechami” jest na chodzie z Laptopów? Tak patrze na allegro i nie za bardzo wiem w która markę i jakie części patrzeć aby był w środku

No ja na koszty Energi nie potrzebuje patrzeć :))

a z tego względu postawiłem tego posta ponieważ nie miałem co do roboty i koledzy mnie zamotali ze pc jest lepszy i chciałem to sprawdzić :slight_smile: Wiem ze Pc jest wydajniejszy w grach itd…Ale za to patrząc patrzeć na mojego taty laptopa (kupiony za 1.5-2.0k) to chodzi o wiele wiele Lepiej niż mój komputer w którego włożyłem z około 3 k…

a odpowiedz moja jest ze jeszcze bardziej jestem zamotany :))

Krzysiek21

http://allegro.pl/hp-pavilion-dv6-6150- … 03588.html

ma napęd Blue-Ray gwarancja 36miesięcy są też 17"

???