Wybrany zestaw pod gta 5 i dying light

Witam, znalazlem na allegro komputer w rozsądnej cenie http://allegro.pl/c2d-e8400-ga-ex38-ds4-6gb-ram-wifi-i6063766148.html#thumb/2

I mam pytanie czy radeon hd 6570 uciągnie te dwie gry ? 

Czy dokupić lepaszą kartę i cos jeszcze ?

Prosze o pomoc i pozdrawam

 

Z aukcji nie można wywnioskować jaka karta tam siedzi. Rozumiem, że karta graficzna o którą pytasz została zaproponowana przez Ciebie. Ogólnie to ja bym się pierw dopytał o dokładną specyfikację komputera. W tytule jest zamieszczona informacja o 6 gigabajtach pamięci, a w opisie jedynie o czterech. Jeszcze lepiej, abyś dorwał plik z AIDA32 lub Everesta. Teraz nie mogę stwierdzić jaką kartę wybrać, bo nie znam specyfikacji płyty głównej i nie wiem jaki jest tam port przykładowo. Jedyne co wiadomo to to, że platforma jest zasilania przez bardzo dobry 650 watowy zasilacz i jest oparta o procesor Core 2 Duo, a płyta główna pochodzi od Gigabajta i ma Socket 775. Reszty informacji brak lub są źle opisane i nie pewne.

Jest tam napisane 2x2 gb crosshair i jedna 2 gb ram nvidia a model plyty podany w tytule :wink:

Do zestawu możesz dokupić dysk SSD na system, a karta graficzna pozwalająca na płynną grę w wybranych tytułach nie będzie kosztowała 300zł.

ogólnie zestaw dość słaby, procek 2- rdzeniowy karta tęż nie najlepsza nwm czy te gry na tym odpalą, może na najniższych ust. ogólnie specyfikacja pc jest słaba(w sensie opis) . dobrą ma płyte i super zasilacz. 

a na zdj są 2 kości dziwne, nie radze grać w DL przy 4 gb ram to za mało.

ogólnie pc w cenie w miarę ok. jeśli chcesz grać płynnie w dl i te gta kup coś droższego

To nie jest zestaw do gier i pod tym kątem się nie opłaca. Opis wygląda na stworzony przez dziecko.