Wybudzanie ekranu telefonu Samsung

Witam.Jak Mam Włączyć W Telefonie Samsung Wyburzanie Ekranu Stuknięcie Dwukrotnie

Jeśli chodzi o wyburzanie to ja bym proponował młot udarowy. Ale jeśli chodzi o wybudzanie to bym szukał w ustawieniach: ekran blokady.

2 polubienia

O ile telefon jest wyposażony w taką opcję.

Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Ruchy i gesty i włącz opcję Dotknij dwukrotn., aby wybudzić .

mój telefon tej funkcji nie posiada w tej fubryce co mam zrobić bo nawet aplikacje nie pomagają

Trzeba było kupić LG? tam niby każdy to ma do blokowania i odblokowywania.

ale inne modele podobno samsunga posiadają

To akurat prawda, nawet budżetowe LG mają doubletap. Tanie Samsungi niekoniecznie. Tylko niektóre.

Model telefonu jaki?

ja posiadam model samsung galaxy j4 plus i ten model nie posiada tej funkcji właśnie na niej mi zależy

Jeśli telefon tej funkcji nie ma, to mieć nie będzie, nie obejdziesz tego.

Albo aplikacją i ci wydrenuje baterię, a niekoniecznie autor musi pisać prawdę że nie wykorzystuje rysowania nad aplikacją czy uprawnień specjalnych do innych celów niż konieczne.

W tym telefonie nie powinieneś znaleźć tej opcji, gdyż jest to stary model Samsunga.

Nie taki stary. Zdaje się, że trzeci kwartał 2018-ego roku.
Tak czy inaczej, telefon tej funkcji nie ma.

no własnie zależy mi na tej funkcji ciekawe czy ma tą funkcje telefon samsung galaxy A10 bo jestem pewny

Większość samsungów chyba nie ma tej opcji

…chyba…
Jak nie wiesz czy ma czy nie ma tej opcji to po co piszesz?

Pierwszy post i taki bubel napisać. Nie każdy Samsung ma tę opcję.

Wczoraj Kupiłem Nowszy Model Samsunga Kwiecień 2019r Telefonu I Też Nie Posiada Tej Funkcji

Skoro nie ma tej funkcji, to temat do zamknięcia.