Wybur słuchawek do 250 zł

Witam mam problem nie wiem które słuchawki wybrać JVC MR55X czy Pioner SE-D10M?

A może macie inne propozycje słuchawek podobnych do tych wyżej wymienionych?

Słuchawki mają być do słuchania muzyki.

Osobiście poleciłbym Sennheisery HD 429 (http://allegro.pl/nowe-sluchawki-sennheiser-hd-429-hd429-sklep-f-vat-i5283781994.html), ale sugeruję również poszukać innych. Sennheiser ma bardzo szeroką gamę wysokiej jakości produktów skupionych na muzyce, lub gamingu, w przeróżnych cenach.

Ja z kolei radziłbym pieniądze zainwestować w słownik ortograficzny.

JVC MR55X posiadam i jestem bardzo zadowolony dźwięk jest przyjemny, bas nie jest przesadzony, mikrofon jest na prawdę dobry.

W tej cenie ewentualnie może Razer Electra jednak tam bas trochę jest przesadzony, a mikrofon pozostawia wiele do życzenia.

Ewentualnie Sennheisery które kolega wyżej wymienił

aż się zalogowałam 

panie alanpro proszę nie krzywdź ludzi swoimi radami o audio jeśli się na takowym nie znasz 

czemu polecasz coś co jest gównem ?

bo sam takie kupiłeś ?

masz chociaż jakieś porównanie ? czy możne porównujesz to z chińszczyzna randomową z mediamartk ?

ręce opadają 

 

do założyciela tematu

jakiej muzyki ?

zależy ci na basie ? 

zależy ci na scenie ?

na detalach ?

lepiej kupić tańsze słuchawki i kartę dźwiękową niż same drogie słuchawki bo i tak na integrze nic ci to nie da 

 

 

Z kąd tyle w tobie agresji?

Co Ci nie pasuje w wymienionych przezemnie słuchawkach? Poleć coś lepszego.

Zresztą po twojej wypowiedzi… basie scenie? słuchawki mają być chyba poprostu dobre i lepsze od konkurencji w tej cenie… zresztą różnice w dźwieku zauważysz na dobrą sprawe na integrze bez problemu w sluchawkach za 50 vs 150 vs 250. pozatym jaka Ty chcesz dobrą dźwiekówke + słuchawki kupić za 250zł?