Wycena IPod APPLE shuffle 5G 4 GB Srebrny

Witam,

Zakupiłem w jednym ze sklepów internetowych IPod APPLE Shuffle 5G 4 GB Srebrny. IPod jest nowy, z gwarancją, dowodem zakupu w ogóle nie otwierany/wyjmowany z oryginalnego zaplombowanego opakowania. Zakup był trochę nie trafiony.

Oczywiście nie wezmę tyle co dałem - trzeba liczyć się ze stratą. Ale tak żeby był “wilk syty i owca cała” to za ile teraz mogę odsprzedać w/w IPod?.

Odetnij ze 20zł lub sprzedaj w tej samej cenie, lub wejdź na allegro i zobacz po ile chodzą nowe a po ile używane (nie wiem po co taki post).

Dawno kupiony? Przy zakupie na odległość (sklep internetowy, allegro) od firmy masz ustawową możliwość zwrotu sprzętu bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni do nawet chyba 3 miesięcy od daty zakupu.

Właśnie 10 dni minęło już. Co do 3 miesięcy to przyznam się że nie słyszałem nigdy. Owszem o 10 dniach tak jak by to było 5 - 6 to bym odesłał od razu ale to już jest po tym terminie.

Coś tu jakąś cenę - wyśrodkuje na danych z Allegro.

Gdy najpóźniej w chwili zakupu nie jesteś poinformowany o przysługującym Ci prawie zwrotu w ciągu 10 dni to ten czas przedłuża się do 3 miesięcy (90 dni)

Informacja o zwrocie w ciągu 10 dni jest napisana w zakładce Zwroty. Mój błąd że przespałem to 10 dni.