Wycena komputera i3-530 + GTX 650 Ti

GPU: MSI GTX 650 Ti (chyba 1 GB)
CPU: Intel Core i3-530 2.93GHz
MOBO: Asus P7H55-M LE/SI /intel H55/
RAM: GoodRam 2x2GB 1333MHz CL9
PSU: OCZ StealthXStream2 500W
HDD: Samsung 500GB F3

To do wyceny

Mam zniszczoną CME 335 i jakiś napęd patriot, który się raz wysuwał, raz nie to go wypiąłem. A chciałbym coś pomyśleć nad sprzedażą całości? Macie jakiś pomysł?

Nie wiem, z 250zł.

300 - 350 zł.
(najcenniejsza jest tu płyta główna. używana chodzi na allegro od 199 zł)

Karta i zasilacz po ile można miej więcej szacować? Wystawiać na części chyba i się nie bawić? :grinning:

Grafika - 150 zł
Procesor - 5 zł (praktycznie nie do sprzedania jeśli wystawisz osobno)
Płyta główna - niby nie są tanie, ale myślę, że nikt da więcej niż 100 zł, bo można dostać lepsze płyty na socket 1155 w niższej cenie.
RAM - 40 zł
Zasilacz - może 100 zł
Dysk - 40 zł

Będzie ciężko, sam wiesz, ze sprzęt nie jest najnowszy. Wydajnościowo też kuleje :wink:
Najważniejsze to Windowsa, jak masz upgredowanego oryginalnego Win7 do 10 kilka złotych więcej w całości pójdzie. Ogólnie byłbym bliżej wyceny Panci, 300 zł nie będzie złą ofertą na portalu aukcyjnym. :wink:

Całości za 300 zł nie ma sensu wystawiać.
Proponowałbym zestaw płyta główna+procesor z chłodzeniem+RAM wystawić za jakieś 150 zł, a resztę osobno.

1 polubienie

Wg mnie lepiej sprzedać w całości niż trzymać złom w domu, ale co kto lubi.

Tylko kto mu kupi w dzisiejszych czasach taki zestaw? Prędzej pojedyncze elementy sprzeda komuś na podmianę, bo np w starym komputerze padnie mu grafika czy zasilacz i nie będzie się opłacało inwestować w nowe podzespoły.

Ale, wiesz… Komputer za 300zł do CS:GO może się komuś przydać, ostatnio ktoś szukał kompa do 400zł nawet na forum.

Różne rzeczy się w życiu zdarzają. Na przykład jakaś naprawdę biedna rodzina która z 500+ może wreszcie dzieciom kupić wymarzony komputer. :wink: