Wycena komputera oraz podzespołów

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum, a przechodząc do sedna sprawy to chciałbym sprzedać komputer, ale nie mam zielonego pojęcia ile mogą być warte części które posiadam od niego i dlatego prosiłbym któregoś z was o wycenę części, nie koniecznie musi być to wycena precyzyjna. Komputer był składany w 2008 roku.

-AMD ATHLON 64 X2 5000+ BOX AM2 - procesor

-MSI K9A2 NEO-F AM2/AMD770/DDR2/S2/GL/R/A - płyta główna

-Chieftec ATX 450W GPS-AA-101A 20/24pin - zasilacz

-Kingston DDR2 2x1024MB FSB 800MHz CL5 - pamięć operacyjna

-Samsung 250gb 7200 RPM 16mb SATAII NCQ - dysk twardy

-BFG GeForce 9800GT OC 512mb DDR3 256bit PCI - karta graficzyna, tylko że ona się najprawdopodobniej przepaliła.

pozdrawiam i czekam na pomoc od któregoś z was.

Dodane 17.05.2013 (Pt) 22:49

Jeszcze raz proszę o pomoc w wycenie tego złomu :wink:

Jak uda Ci się to sprzedać np. na allegro to bez karty graficznej ja bym wycenił poszczególne podzespoły w totalu MAX. 370 - 400 zł . :?

Pozdrawiam

Witam, nie chce mi się bawić w sprzedaż tego złomu na allegro, chcę to sprzedać w jakimś skupie lub komisie komputerowym, ale pewnie tam mniej dostane niż w granicach 370-400 zł.

pozdrawiam!

Jeżeli znajdziesz kogoś kto to kupi w całości to nie liczyłbym na więcej niż 3 stówki. Ja bym poszedł w allegro . Warto ustawić licytację na 3-4 dni i po sprawie . Ale zrobisz jak uważasz.

Powodzenia.

Wiem że na allegro dostane więcej, tylko że mi na czasie bardzo zależy, potrzebuje kasy i dlatego chce ten złom jak najszybciej spieniężyć. Pozdrawiam!